Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по техническим дисциплинам \ Радиоэлектронные аппараты \ 3633. Курсова робота Аналіз перехідних процесів у лінійному електричному колі

Курсова робота Аналіз перехідних процесів у лінійному електричному колі

« Назад

Код роботи: 3633

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Радіоелектронні апарати

Тема: Аналіз перехідних процесів у лінійному електричному колі

Кількість сторінок: 30

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 400 грн

Вступ

1. Класичний метод

2. Операторний метод

3. Спектральний метод

Висновок

Література

Основною метою курсової роботи є засвоєння методів аналізу перехідних процесів шляхом розв’язку задач по визначенню реакції лінійного електричного поля на підключення джерела живлення або дію періодичного сигналу. Поставлена задача розв’язується класичним, операторним та спектральним методом.

Класичний метод аналізу перехідних процесів засновується на складанні і розв’язуванні інтегральних диференціальних рівнянь електричного кола, з урахуванням початкових умов.

Ускладнення електричного кола, тобто збільшення його порядку, а також ускладнення зовнішньої дії на коло обумовлює ускладнення диференціального рівняння і його розв’язування. Зокрема визначається примушена складова, постійна інтегрування. Таким чином в ТЕКС широко застосовується операторний метод. Операторний метод будується на перетворені Лапласа.

Операторний метод перехідних процесів це символічний метод, тобто операції з функціями часу змінюється більш простими оперціями над їх символами, зображеннями.

Спектральний метод це частотний метод, при використанні якого зовнішні дії на електричне коло представлене у вигляді суми кінцевої або нескінченної кількості гармонічних складових, які діють в інтервалі.