Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Модели экономической динамики \ 2590. Лабораторна робота №2, Обчислення середніх характеристик економічної динаміки

Лабораторна робота №2, Обчислення середніх характеристик економічної динаміки

« Назад

Код роботи: 2590

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Моделі економічної динаміки

Тема: №2, Обчислення середніх характеристик економічної динаміки

Кількість сторінок: 1

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн (за файл-Excel)

Мета: набуття теоретичних знань та практичних навичок дослідження економічної динаміки на основі використанням дискретних характеристик швидкості та інтенсивності динаміки.

Хід роботи

Створіть копію файлу Лаб_1_Прізвище.xls у папці MED-М , вкладеній у кореневу приватну папку студента на файловому сервері мережі. Перейменуйте копію на Лаб_2_Прізвище.xls . У створеному файлі виконайте завдання 2. Необхідні вихідні дані містяться у попередній лабораторній роботі. Дана лабораторна робота базується на результатах попередньої л.р.

Скористайтесь наведеними методичними рекомендаціями.

Завдання 2. На основі квартальних даних про валовий внутрішній продукт України за 2002 – 2013 роки та обчислених у попередній роботі дискретних характеристик динамічного ряду розрахувати середні характеристики економічної динаміки.

2.1. Розрахуйте середні квартальні величини для кожного року, а також середню квартальну величину валового внутрішнього продукту за весь період.

2.2. Створіть змістовні висновки про динаміку валового внутрішнього продукту на основі середніх характеристик.

Детальніше дивіться методичні вказівки до лабораторної роботи №2 на тему Обчислення середніх характеристик економічної динаміки