Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Бизнес-планирование (Планирование бизнеса) \ 6074. Бізнес-план Проект модернізації виробничого обладнання для СП «IBC – Черкаси» передбачає встановлення автоматичної лінії

Бізнес-план Проект модернізації виробничого обладнання для СП «IBC – Черкаси» передбачає встановлення автоматичної лінії

« Назад

Код роботи: 6074

Вид роботи: Бізнес-план

Предмет: Бізнес-планування

Тема: Проект модернізації виробничого обладнання для СП «IBC – Черкаси» передбачає встановлення автоматичної лінії

Кількість сторінок: 59

Дата виконання: 2014

Мова написання: українська

Ціна: 300 грн

Резюме

1. Галузь, фірма та її продукція

1.1. Поточна ситуація та тенденції розвитку галузі

1.2. Опис продукту

1.3. Стратегія зростання фірми

2. Дослідження ринку

2.1. Загальна характеристика ринку продукту

2.2. Місцезнаходження фірми

2.3. Оцінка впливу зовнішніх чинників

3. Маркетинг-план

3.1. Цілі та стратегія маркетингу

3.2. Система збуту та реалізації продукції

3.3. Політика ціноутворення

3.4. Реклама

3.5. Прогнозні обсяги продажу

4. Виробничий план

5. Організаційний план

6. План управління ризиками

6.1. Типи можливих ризиків

6.2. Способи реагування на ризики

7. Фінансовий план

7.1. Аналіз фінансового стану підприємства

7.2. Аналіз ефективності проекту

Проект модернізації виробничого обладнання для СП «IBC – Черкаси» передбачає встановлення автоматичної лінії, яка дозволить не лише збільшити обсяги випуску продукції, а і буде підґрунтям для розширення підприємства.

Загальна вартість проекту – 7,3 млн. грн., на кінець 2013 року фірма у своєму розпорядженні має близько 2,3 млн. грн. вільних коштів, що можуть бути витрачені на реалізацію проекту. Оскільки власних ресурсів не вистачає, є потреба в залученні кредитних коштів – 5 млн. грн. СП “IBC - Черкаси” має імідж як відповідального платника за своїми зобов’язаннями, тому проблем з виплатами за основною частиною боргу та відсотками не повинно виникнути.

Термін окупності складає 29 місяців (проект буде здійснюватися протягом 6 років). Нова виробнича лінія дасть можливість протягом року підвищити продуктивність випуску на 10%, а протягом двох наступних років – на 15% щорічно, що зумовить зростання як виручки від реалізації, так і чистого доходу після сплати податків та зобов’язань.

Для довгострокового фінансування найбільш оптимальною буде 20% ставка за кредитом, яка на сьогоднішній день пропонується декількома банками.

Споживачами продукції є як фізичні, так і юридичні особи, що займаються сільським господарством та мають потребу в техніці, яка дозволяє обробляти ґрунт.

Продукція СП “IBC - Черкаси” є конкурентоспроможною за рахунок таких особливостей:

- раціональне співвідношення «ціна-якість»;

- наявність резерву для згладжування коливань ринкових цін;

- індивідуальних підхід до клієнтів;

- заохочення споживачів до повторної купівлі.

На сьогоднішній день СП “IBC - Черкаси” займає близько 8% ринку виробників техніки для сільського господарства, проте за рахунок реалізації проекту є передумови для збільшення цієї частки вдвічі протягом наступних 5 років.

Місія підприємства є такою: «Ми виробляємо якісне обладнання для сільського господарства за прийнятну ціну». Стратегічними планами є вихід на міжнародний ринок, що дозволить підвищити конкурентоздатність України у машинобудівній галузі промисловості.

Високий професіоналізм працівників фірми забезпечить успіх реалізації проекту, а його доцільність буде розкрита у бізнес-плані.