Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Экономика предприятия \ 5916. Презентація Теоретико-методичні основи підвищення ефективності діяльності підприємств в сучасних умовах на прикладі ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «ТЕХНОБУД»

Презентація Теоретико-методичні основи підвищення ефективності діяльності підприємств в сучасних умовах на прикладі ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «ТЕХНОБУД»

« Назад

Код роботи: 5916

Вид роботи: Презентація

Предмет: Економіка підприємства

Тема: Теоретико-методичні основи підвищення ефективності діяльності підприємств в сучасних умовах на прикладі ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «ТЕХНОБУД»

Кількість сторінок: 21

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: 200 грн

Метою роботи є обґрунтування необхідності підвищення ефективності діяльності підприємств добувної промисловості та визначення напрямків покращення їх економічного стану в сучасних умовах господарювання.

Об’єктом дослідження є процес підвищення ефективності діяльності підприємства добувної промисловості.

Предметом дослідження є теоретичні, методичні та практичні основи підвищення ефективності діяльності підприємства добувної промисловості.

Практична цінність роботи полягає в тому, що основні положення, викладені та узагальнені автором, створюють базу для подальшого збагачення теорії і практики удосконалення ефективності діяльності підприємств добувної промисловості. Викладені матеріали сприятимуть росту економічного розвитку і підвищенню ефективності діяльності підприємств добувної промисловості.

Наукова новизна роботи полягає в обґрунтуванні теоретичних і науково-методичних положень, спрямованих на покращення ефективності діяльності підприємств добувної промисловості та наведенні практичних рекомендацій щодо вдосконалення механізмів ефективності.