Распечатать страницу

Творчі завдання Економіка - 4 завдання

« Назад

Код роботи: 4002

Вид роботи: Творчі завдання

Предмет: Економіка

Тема: 4 завдання

Кількість сторінок: 14

Дата виконання: 2018

Мова написання: українська

Ціна: 300 грн

1. Людина похилого віку віднесла всі свої заощадження у кредитну установу, яка обіцяла їй прибуток у розмірі 35% річних. Коли настав час забирати прибуток, виявилося, що його немає. Минув час і ситуація повторилася. Людина вирішила забрати свої гроші (хоча б без прибутку), але їй пообіцяли повернути лише половину того, що вона віднесла у кредитну установу. Як розв’язати цей інцидент?

 

2. Адам Сміт зазначав: «…для прикладу візьмемо виробництво булавок. Один робітник тягне проволоку, другий випрямляє ії, третій обрізає, четвертий загострює кінець, п’ятий обточує один кінець для насаджування головки; виробництво самої головки потребує двох або трьох самостійних операцій; насадка ії складає особливу операцію, полірування булавки – іншу; самостійною операцією є навіть загортання готових булавок в пакетики».

Питання:

- Яка економічна проблема описується автором?

- Чи можна описану проблему підвести під дію певного економічного закону?

- Поясніть його суть та механізм дії.

 

3. Визначте проблеми розвитку цивілізованого підприємництва в Україні, які найактуальніші проблеми існують у цій сфері. Дайте кілька рекомендацій щодо їх вирішення.

 

4. Середовищем формування економічного мислення є економічне, політико-правове, соціально-культурне середовище. Перерахуйте основні складові елементи економічного, політико-правового та соціально-культурного середовища. Поясніть як саме ці елементи пов’язані із формуванням і розвитком економічного мислення та який вплив вони на нього справляють.