Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по военным дисциплинам \ Общая тактика \ 4643. Курсова робота Робота командира механізовано взводу з організації бойових дій взводу при переході до оборони в умовах безпосереднього зіткнення з противником

Курсова робота Робота командира механізовано взводу з організації бойових дій взводу при переході до оборони в умовах безпосереднього зіткнення з противником

« Назад

Код роботи: 4643

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Загальна тактика

Тема: Робота командира механізовано взводу з організації бойових дій взводу при переході до оборони в умовах безпосереднього зіткнення з противником

Кількість сторінок: 34

Дата виконання: 2018

Мова написання: українська

Ціна: 350 грн

Вступ

Розділ 1. Основи оборони та дії взводу в обороні

1.1. Мета оборони та умови переходу взводу до оборони

1.2. Бойові можливості взводу в обороні

1.3. Система вогню МВ в обороні

Розділ 2. Робота командира механізованого взводу при переході до оборони в умовах безпосереднього зіткнення з противником

2.1. З’ясування завдання

2.2. Оцінка обстановки

2.3. прийняття рішення

2.4. Віддання бойового наказу

2.5. Організація взаємодії та управління, бойового забезпечення, виконання заходів морально психологічного, тилового і технічного забезпечення

Розділ 3. Ведення оборонного бою

3.1. Порядок знищення противника

3.2. Відбиття атаки противника

3.3. Знищення противника, який увірвався в ОП взводу

Висновки

Список використаної літератури

Додатки

Розвиток економіки, досягнення в науці техніці дозволили створити нові засоби боротьби з противником та оснастити армію сучасною зброєю та бойовою технікою, здійснити корінні зміни у всіх областях військової справи.

Все це не тільки якісно змінило технічну базу збройних сил та військової розбудови в цілому, але й привело до принципових змін в області військового мистецтва.

Сучасна теорія практики відображена в бойових статутах Збройних Сил, які узагальнили досвід локальних війн та збройних конфліктів, практику військових та командно-штабних навчань, підсумки теоретичних досліджень.

Але специфіка статутів не дозволяє обґрунтувати вираженні в них положення, супроводжувати їх прикладами, доказами, розрахунками та визначати закономірності розвитку бойових дій.

Тому, офіцер як організатор бою, повинен знати всі аспекти теорії і практики військового мистецтва.

Військове мистецтво має три складові частини – стратегію, оперативне мистецтво, тактику, кожна з цих частин має свої специфічні особливості ведення збройної боротьби різних масштабів.

Керуючись вимогами стратегії, оперативне мистецтво досліджує характер сучасних операцій, закономірності, принципи і способи їх підготовки і ведення; організацію, можливості і основи застосування оперативних об’єднань; питання оперативного забезпечення; основи управління військами в операціях та їх тилове забезпечення.

Тактика – теорія і практика підготовки і ведення бою підрозділами, частинами та з’єднаннями різних видів ЗС, родів військ (сил) і спеціальних військ.

Таким чином: При організації взаємодії командир взводу повинен узгодити дії особового складу і добитися правильного розуміння ними своїх дій при різних діях противника, при отриманні сигналів оповіщення. Дії взводу в обороні залежать не тільки від підготовки оборони, а і від організації оборони. Командир взводу повинен своєчасно приймати рішення і ставити завдання підлеглим і добиватися чіткого їх виконання.

Робота командира взводу по організації оборони не закінчується постановкою бойових завдань підлеглим та організацією взаємодії. Командир взводу повинен постійно здійснювати контроль за виконанням поставлених завдань і своєчасно надавати допомогу підлеглим в якісній підготовці їх до виконання поставлених завдань.

Взвод вважається готовим до дій в обороні коли повністю створена система вогню і створені запаси боєприпасів та інших матеріальних засобів, які необхідні для ведення бою.

Успішне виконання завдань взаємодії у великій мірі залежить від вмілого використання командиром взводу та особовим складом засобів зв’язку та управління.

1. Бойовий статут СВ ч. ІІІ, 1995 р. - С. 25-63.

2. Бойовий статут Сухопутних військ частина ІІІ взвод, відділення, танк, видавництво “Варта” Київ, 1998 р. - С. 12-17.

3. В. В. Корнієнко І. Г. Снігир. Загальна тактика. Солдат відділення в бою: Навчальний посібник. - Національний університет ДПС України, 2006. - С. 91-133, 225-248.

4. В. О. Філатов та ін. Організація озброєння і тактика дій підрозділів Сухопутних військ іноземних армій: Навчальний посібник. – Ірпінь: Національна академія ДПС України, 2005. - С. 17-21, 85-89.

5. В. О. Філатов та ін. Організація та основне озброєння підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України: Навчальний посібник. – Ірпінь: Національна академія ДПС України, 2005. - С. 19-21, 29-34.

6. В. О. Філатов та ін. Тактика: Кус лекцій. Частина ІІ. – Ірпінь: Національний університет ДПС України, 2006. – С. 44-65.

7. Підручник Тактика кн. 1. Вид. 1989 р. - С. 32-55.

8. Підручник Тактика, частина (взвод, відділення, танк) М. воєнвидав. 1985 р. - С. 67-80.

9. Підручник Тактика, частина (рота батальйон) Одеса, 1997 р. - С. 57-67.