Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по техническим дисциплинам \ Моделирование электромеханических систем \ 4708. Презентація Комп’ютерне моделювання рідинного проникного термоелемента

Презентація Комп’ютерне моделювання рідинного проникного термоелемента

« Назад

Код роботи: 4708

Вид роботи: Презентація

Предмет: Моделювання електромеханічних систем

Тема: Комп’ютерне моделювання рідинного проникного термоелемента

Кількість сторінок: 15

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: 250 грн

1. Розроблено 3-D модель проникного термоелемента для охолодження потоків рідин та газів в пакеті прикладних комп’ютерних програм Comsol Multiphysics.

2. Визначено розподіли температур в матеріалі віток термоелемента та теплоносії, потенціалу в термоелементі, швидкостей рідини та енергетичні характеристики проникного термоелемента з матеріалів на основі Bi-Te-Se -Sb.

3. Розглянуто вплив швидкості теплоносія і напруги на термоелементі на перепад температур та енергетичні характеристики проникного термоелемента. Визначено оптимальну швидкість рідини на вході в канал υ=1.27 мм/с та різницю потенціалів u=0.06 В за яких реалізується максимальна холодопродуктивність Qc=0.56 Вт, при перепаді температури рідини Δt=1.4 °С та термоелемента – ΔT=6.2 °С, за термодинамічної ефективності ε=1.023.

4. Порівняння результатів досліджень показало наявність такого діапазону напруг на термоелементі за яких рідинний проникний термоелемент переважає повітряний в 1.3÷1.5 рази.