Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по техническим дисциплинам \ Строительные материалы \ 4135. Курсова робота Керамічна плитка та технологія настилання підлоги плиткою

Курсова робота Керамічна плитка та технологія настилання підлоги плиткою

« Назад

Код роботи: 4135

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Будівельні матеріали

Тема: Керамічна плитка та технологія настилання підлоги плиткою

Кількість сторінок: 36

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: 400 грн

Вступ

1. Матеріали

2. Інструменти для облицювальних робіт

3. Інструменти для вимірювання та перевірки поверхонь

4. Підготовка керамічних плиток

5. Підготовка поверхонь

6. Плиткові тонкощі

7. Робимо стяжку

8. Технологія настилання підлоги плиткою

9. Організація робочого місця

10. Оцінка якості облицювання

11. Сучасні технології

12. Нормування праці,вартість робіт та витратних матеріалів

13. Техніка безпеки при облицюванні плитками

Література

Незважаючи на величезний вибір облицювальних матеріалів, керамічна плитка залишається найбільш затребуваним лицювальним матеріалом вже протягом декількох століть. Адже практично жоден інший матеріал не об'єднує у собі стільки переваг.

Кращі властивості випливають з самої природи кераміки: плитка тверда, міцна, вогнетривка, при цьому гігієнічна і легко чиститься. Головні аргументи на її користь - нескінченна різноманітність форм і фарб і з огляду на її довговічність, відносно невисока вартість.

По-перше, плитка, як і всі керамічні вироби (столовий посуд, сантехніка, будівельна кераміка), виготовляється з розчину глини з додаванням піску і інших природних матеріалів, який формується і обпалюється при високих температурах. Отже, це дуже міцний матеріал. Якщо плитка правильно укладена, то межа її міцності у 10-20 разів перевершує аналогічну межа для цементу або залізобетону - може досягати 30 тисяч тонн на квадратний метр.

По-друге, високий показник твердості дозволяє керамічній плитці не гнутися й не деформуватися навіть при дуже високих навантаженнях на розрив. І чим вона товща, тим вище цей показник.

По-третє, цей матеріал має властивості вогнестійкості, завдяки чому плитку можна використовувати для облицювання печей і камінів. Вона не горить, захищає фанеровану поверхню, а при нагріванні не виділяє отруйних речовин. До того ж, керамічна плитка не проводить електричний струм, не піддається руйнуванню при зіткнення з хімічними речовинами (єдиний ворог - фтористо-воднева кислота), не змінює свого кольору при дії сонячних променів. Це одна із самих гігієнічних матеріалів, на якому не можуть довго існувати мікроби. Завдяки всім цим критеріям і, звичайно, декоративним властивостям, керамічні покриття користуються великою популярністю.

Тому покриття підлоги в цехах хімічного заводу буде найбільш оптимальним з керамічної плитки, яка відповідає всім вимогам для цього приміщення.

1. СНиП 2. 03. 13-88 «Полы».

2. В. И. Горячев, В. А. Неелов. Облицовочные работы – плиточные и мозаичные - М. - Высшая школа, 1984.

3. Ивлиев А. А. Отделочные строительные работы: Учеб. для нач. проф. образования. М.: Издательский центр «Академия», 2004. – 488 с.

4. Технология строительного производства. Учебник / А. А. Афанасьев, Н. Н. Данилов, В. Д. Копылов – М.: Высш. шк., 2001.

5. Технология строительного производства: Учебник / Литвинов О. О., Беленев Ю. И., Бубура Г. М. и др.: Под ред. О. О. Литвинова и Ю. И. Беленева. - Киев.: Вища школа, 1985.

6. Журавлев И. П., Мороз Л. А. Облицовщик. Мастер отделочных строительных работ. Феникс. 2005. - 320 с.

7. Справочник строителя отделочника / Швец П. И., Глинним В. А., Титов Ю. А. - Киев: Будивельник, 1986.