Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по техническим дисциплинам \ Геодезия \ 2783. Звіт з практики Матеріали учбової геодезичної практики

Звіт з практики Матеріали учбової геодезичної практики

« Назад

Код роботи: 2783

Вид роботи: Звіт з практики

Предмет: Геодезія

Тема: Матеріали учбової геодезичної практики

Кількість сторінок: 70

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 450 грн

Вступ

1. Призначення літньої геодезичної практики

2.Фізико-географічний опис території

Розділ І. Загальні положення

1.1. Правила користування геодезичними приладами

1.2. Перевірки і юстирування геодезичних приладів: нівеліра і теодоліта

Розділ ІІ. Знімальна геодезична мережа і виконання зйомок у масштабі 1:500 (1:1000)

2.1. Вимірювання кутів і ліній теодолітного ходу(журнал)

2.2. Геометричне нівелювання точок теодолітного ходу(журнал)

2.3. Тахеометрична зйомка(журнал)

2.4. Схема теодолітного ходу. Відомість координат

2.5. Схема нівелірного ходу

2.6. План топографічної зйомки місцевості

2.7. Геометричне нівелювання поверхні (нівелювання по квадратах)

Розділ ІІІ. Геодезичні роботи при вимірюваннях лінійних споруд

3.1. Пікетажна книжка

3.2. Розбивка пікетажу і кривих трас

3.3. Нівелювання траси

3.4. Схема та журнал нівелювання траси

3.5. Поздовжній і поперечний профілі траси в масштабах 1:2000, 1:200

Розділ IV. Геодезичні розбивочні роботи і прикладні задачі

4.1. Проект геодезичної розбивки осей спорудження

4.2. Журнал вимірювання кутів і ліній, побудованих у першому наближенні

4.3. Побудова на місцевості ліній з заданим ухилом (схема)

4.4. Схема побудови на місцевості похилої площини

4.5. Визначення планово-висотних координат недоступної точки

4.6. Перевірка вертикальності й створності архітектурно будівельних конструкцій

4.7. Проектування горизонтальної площадки

4.8. Схема визначення недоступної відстані

4.9. Схема визначення висоти спорудження

4.10. Схема визначення нахилу спорудження

Висновок

Використана література

1. Перехід до ринкових відносин вимагає підвищення якості підготовки спеціалістів в області геодезії. Сучасний спеціаліст повинен глибоко володіти теоретичними й практичними навиками, вміти оперативно приймати організаційно технічні рішення на практиці.

В умовах будівельного виробництва інженерно-геодезичні роботи, які забезпечують дотримання геометрії будівель та споруд, стали складовою будівельно-монтажного виробництва. Досконале знання основ інженерної геодезії, вміння виконувати геодезичні побудови, необхідні для виконання будівельно-монтажних робіт, а також вимірювання при виконанні контролю якості робіт надзвичайно потрібні сучасному фахівцю.

Навчальна геодезична практика є найважливішою частиною геодезичної підготовки студентів. Мета практики – поглиблення теоретичних знань, отриманих при вивченні навчальних дисциплін, придбання практичних навиків, розвиток творчого підходу до самостійного вирішення технічно-інженерних задач в реальних виробничих умовах. Унікальність даної практики полягає в тому, що студенти цілком самостійно виконують весь комплекс геодезичних робіт з геодезичного забезпечення проектування і будівництва об’єктів. Виходячи з цієї особливості, усі геодезичні роботи об’єднані в єдиний комплекс, що містить елементи площадкових і лінійних вишукувань, геодезичне проектування і розбивочні роботи.

У процесі виконання робіт студентам приходиться вирішувати наступні питання: розміщення будинків, підключення будинку до мереж комунікацій, виконувати розрахунки з геодезичного проектування і проводити розбивочні роботи.

Роботи на практиці виконуються бригадою, що складається з шістьох-вісьмох студентів. Склад бригади: Борис Г.І. – бригадир, Годований М.П. – заступник бригадира, Басюк Є.А., Вильотник І.В., Воронець І.О., Сапіга В.Б., Куришко Д.В. Результатом практики є технічний звіт. Керівництво практикою здійснює ст. викладач – Данильченко С.М.

Фізико-географічний опис території

Територія, надана для проходження геодезичної практики, знаходиться на території Тернопільської області.

В межах даної території розташовані житлові будинки. Дана територія розміщена в межах рівнини. На цій території розміщені такі різновиди зелених насаджень: дерева, кущі.

Під час проходження навчальної геодезичної практики ми набули досвіду роботи з теодолітом 2Т30М і нівеліром Н3 і переконалися в необхідності точності вимірювань.

Впливовими факторами є:

- погода;

- рельєф місцевості.

Під час польових робіт ми виробили розбивку полігону, виміряли вертикальні і горизонтальні кути, виконали оцінку точності отриманих результатів.

Як майбутні фахівці будівельного профілю зобов'язані знати основи геодезії і вміти працювати з геодезичними приладами, вільно читати плани і карти і по них вирішувати інженерні задачі.

Також ми навчились в польових умовах знаходити рішення багатьох неприємних ситуацій, які можуть виникати під час роботи. Група задоволена створеними умовами для проходження практики, та отриманими результатами.

1. Романчук С.В. Геодезія: навч. посібник [Текст] / С.В. Романчук, В.П. Ки рилюк, М.В. Шемякін. – К.: Центро навчальної літератури,2008. – 296 с.

2. Методичні вказівки до проведення навчальної геодезичної практики (польові роботи для студентів 1 курсу спеціальностей: 7.092101; 7.092101.03; 7.092108 і 7.120102). – Харків; ХДАМГ, 2003., - 92 с.

3.Инженерная геодезія: ученик для вузов [Текст] / Г.В. Багратуни, В.Н. Ганьшин, Б.Б. Данилевич и др. – М.: Недра, 1984. – 344 с.

4. Методичні вказівки до виконання курсової роботи на тему “ Побудова профілю траси та визначення проектної лінії ” з курсу “ Інженерна геодезія” для студентів бакалаврату напряму 6.060101 “Будівництво” / В.Б. Гладьо, І.В. Шульган. – Тернопіль, ТНТУ, 2010. – 24 с.

5. Навчальний посібник для виконання лабораторних робіт з курсу “Інженерна геодезія” для студентів бакалаврату напряму 6.060101 “Будівництво” / В.Б. Гладьо, І.В. Шульган. – Тернопіль, ТНТУ, 2010. – 116 с.

6. Войтенко, С.П. Геодезичні роботи в будівництві [Текст] / С.П. Войтенко. – К.: ІСДО,1993. – 144 с.

7. Справочник по инженерной геодезии [Текст] ; под. ред. Н.Г. Видуева. – К.: Вища школа, 1978 – 376 с.

8. Ковалів П. М. Геодезія. - М.:

9. Маслов А. В., Юнусов А. Г., Горохів Г. І. Геодезичні роботи при землеустрої. - М.: Надра, 1990.

10. Селіханович В.Г., Козлов В.П., Логінова Г.П. Практикум з геодезії. - М.: Надра, 1978.