Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по техническим дисциплинам \ Электроснабжение \ 2734. Бакалаврська робота Техніко-економічне обґрунтування структурного та функціонального контенту зосередженої мікроенергостанції з врахуванням енергетичних характеристик котеджу, метеорологічних особливостей та сировинної бази міста Одеси

Бакалаврська робота Техніко-економічне обґрунтування структурного та функціонального контенту зосередженої мікроенергостанції з врахуванням енергетичних характеристик котеджу, метеорологічних особливостей та сировинної бази міста Одеси

« Назад

Код роботи: 2734

Вид роботи: Бакалаврська робота

Предмет: Електропостачання

Тема: Техніко-економічне обґрунтування структурного та функціонального контенту розосередженої мікроенергостанції з врахуванням енергетичних характеристик котеджу, метеорологічних особливостей та сировинної бази міста Одеси

Кількість сторінок: 58

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 900 грн

ВСТУП

1. Аналіз метеорологічних даних міста Одеси та його сировинної бази

2. Теплотехнічні характеристики будівлі, потреба у тепловій енергії на опалення, ГВП та вентилювання

3. Визначення та аналіз графіків електричного навантаження будівлі

4. Визначення ефективності впровадження вітроенергетичної установки для потреб енергозабезпечення об’єкта

5. Визначення ефективності впровадження фотовольтаїчної системи для потреб енергозабезпечення об’єкта

6. Розрахунок системи теплоакумулюючого електроопалення з застосуванням твердо тільних (магнезитових) накопичувачів

7. Загальні висновки та рекомендації щодо пріоритетності енерготехнологій

ПЕРЕЛІК СКОРОЧЕНЬ

ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ

ДОДАТОКИ

Виробництво енергії, що є необхідним засобом для існування і розвитку людства, впливає на природу і навколишнє середовище людини. З одного боку в побут і виробничу діяльність людини настільки твердо увійшла тепло- і електроенергія, що людина навіть і не мислить свого існування без неї і споживає самі собою зрозумілі невичерпні ресурси. З іншого боку, людина все більше і більше свою увагу загострює на економічному аспекті енергетики і вимагає екологічно чистих енергетичних виробництв. Це говорить про необхідність вирішення комплексу питань, серед яких перерозподіл коштів на покриття потреб людства, практичне використання в народному господарстві досягнень, пошук і розробка нових альтернативних технологій для вироблення тепла та електроенергії і т.д.

У другій половині ХХ століття перед людством повстала глобальна проблема - це забруднення навколишнього середовища продуктами згоряння органічного палива. Навіть якщо розглядати окремо кожну галузь цієї проблеми, то картина буде складатися жахлива. Приміром, ось дані статистики за викидами в навколишнє середовище шкідливих речовин автомобілями: з вихлопними газами автомобілів в атмосферу потрапило 14,7 мільйона тонн оксиду вуглецю, 3,4 мільйона тонн вуглеводнів, близько одного мільйона тонн оксидів азоту, більше 5,5 тисячі тонн високотоксичних сполук свинцю. І це дані на далекий 1993 і якщо врахувати, що кожен рік з конвеєрів автомобільних заводів сходить понад 40 мільйонів машин, і темпи виробництва зростають, то можна сказати, що вже через десять років всі великі міста світу загрузнуть в смогу. До цього ще необхідно додати продукти згоряння палива на теплових електростанціях, затоплення величезних територій гідроелектростанціями та постійна небезпека в районах АЕС. Але у цієї проблеми є і друга сторона медалі: всі нині використовувані джерела енергії є вичерпаними ресурсами. Тобто через сторіччя при таких темпах споживання вугілля, нафти і газу населення Землі загрузне в енергетичній кризі.

Тому нині перед усіма вченими світу стоїть проблема знаходження та розробки нових альтернативних джерел енергії.

У даній роботі будуть розглянуті проблеми використання та застосування нових видів палива та технологій, які можна було б назвати безвідхоними і невичерпними. Розроблені способи зменшення використання тіх чи інших енергоресурсів.

1. http://ukraine-meteo.ru/

2.https://eosweb.larc.nasa.gov/cgi-bin/sse/daily.cgi?email=skip@larc.nasa.gov

3. http://www.sma.de/

4. Праховник А.В. Малаяэнергетика: распределеннаягенерация в системах энергоснабжения / «Освіта Украини», Київ, 2007, 464с.

5. Нетрадиційні та поновлювані джерела енергії: Навчальний посібник / О.І. Соловей, Ю.Г. Лега, В.П. Розен, О.О. Ситник, А.В. Чернявський, Г.В. Курбака. – Черкаси:ЧДТУ, 2007. 483 с.

6. Эффективные системы и возобновляемые источники энергии. Форум по технологиям и источникам энергии.// Концерн Energie Umwelt Feuerungen Gmb H, 2011. – 95 с.

7. Р.Титко, В.Калініченко. Відновлювані джерела енергії. Досвід Польщі для України. Навчальний посібник – Варшава: OWG, 2010. – 533 с.

8. Sustainable Building Design Guidebook. // Siemens Real Estate. 2006. – 85 с.

9. Markvart T., Castafier L. – Practical Handbook of Photovoltaics. Published by Elsevier Advanced Technology. 2003. – 1015 р.

10. Peter Gevorkian, Ph. D., P.E. – Alternative Energy Systems in Building Design. The McGraw - Hill Companies, Inc. 2010 – 522 p.

11. Перспективы энергетических технологий. сценарии и стратегии до 2050г. // OECD/IEA, 2010. – 20 с.