Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по правовым дисциплинам \ Уголовное право. Особенная часть \ 3653. Задача з курсу Кримінальне право. Особлива частина – 1 задача

Задача з курсу Кримінальне право. Особлива частина – 1 задача

« Назад

Код роботи: 3653

Вид роботи: Задача

Предмет: Кримінальне право. Особлива частина

Тема: 1 задача

Кількість сторінок: 7

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

Петруня, Чекалін та Щекальов утворили стійку групу, розробили план розбійних нападів на окремих громадян та розподілили між собою функції. Для нападів їм була потрібна зброя. Щоб заволодіти зброєю і боєприпасами до неї, вони напали на працівника приватної охоронної фірми Шумова, який повертався в офіс фірми після вечірнього чергування. Діючи за заздалегідь розробленим планом, Петруня штовхнув Шумова в неосвітлену частину підземного переходу, де вже чекав Щекальов, а той ударив потерпілого уламком труби по голові. Чекалін у цей час спостерігав за обстановкою. Коли Шумов упав, вони обшукали його і забрали пістолет "ТТ" та дві обойми набоїв. Шумов помер на місці події. Після цього, продовжуючи реалізовувати розроблений раніше план, Петруня, Чекалін та Щекальов вчинили три напади на окремих грома­дян: демонструючи пістолет і погрожуючи вбивством, вони відбирали у потерпілих гроші, коштовності, верхній одяг. Під час останнього нападу вони, діючи без попередньої змови, зґвалтували малолітню Зінкевич, а потім за пропозицією Петруні, щоб приховати вчинені щодо неї злочини, вбили її.

Зразок вирішення задачі з Особливої частини кримінального права.

Рішення

1. Уточнення та попередня оцінка всіх відомих фактичних обставин.

Проміжні висновки щодо видів та особливостей злочинів (стадій), ознаки яких вбачаються у діяннях суб'єктів.

Обґрунтування кримінально-правової кваліфікації (кваліфікації злочинів) з використанням основних правозастосовчих аргументів.

(ППВСУ, ЗУ і т.п.)

Обґрунтування кримінально-правової кваліфікації з позицій теорії кримінального права.

(Визначення понять, співучасть, конкуренція загальної та спеціальної норми, обставини, що впливають на кваліфікацію і т.п.)

Аналіз юридичного складу злочину: об'єкт, об'єктивна сторона, суб'єктивна сторона, суб'єкт.

Формула кримінально-правової кваліфікації (кваліфікації злочинів).

Юридичне формулювання обвинувачення.