Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по правовым дисциплинам \ Интеллектуальная собственность \ 3031. Індивідуальна робота з курсу Інтелектуальна власність – 2 завдання

Індивідуальна робота з курсу Інтелектуальна власність – 2 завдання

« Назад

Код роботи: 3031

Вид роботи: Індивідуальна робота

Предмет: Інтелектуальна власність

Тема: 2 завдання

Кількість сторінок: 30

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 600 грн

Завдання 1

Завдання складається з наступних блоків:

- Скласти перелік всіх об’єктів права інтелектуальної власності, що знаходяться у власності та розпорядженні підприємства чи організації, та навести детальну характеристику найбільш важливих п’яти з них, що відносяться до різних видів.

- Скласти договір щодо одного з найбільш важливих об’єктів права інтелектуальної власності, що знаходяться у власності та розпорядженні підприємства чи організації.

- Провести оцінку вартості прав на один з найбільш важливих об’єктів інтелектуальної власності, що знаходиться на підприємстві або в організації.

- Провести оцінку ефективності використання прав на об’єкт інтелектуальної власності, що знаходиться на підприємстві або в організації.

Результати виконаної роботи подати у формі аналітичного звіту обсягом від 10 до 20 сторінок друкованого тексту належним чином оформленого з використанням фактичного та аналітичного матеріалу. Звіт має містити рекомендації підприємству або організації щодо вдосконалення управління об’єктами інтелектуальної власності. Діапазон оцінки практичних навичок за цим завданням 0-30 балів.

Завдання 2

Завдання складається з наступних блоків:

- Розробити програму розробки, комерціалізації, контролю за використанням, захисту, іншого розпорядження об’єктом права інтелектуальної власності, що знаходиться у власності чи розпорядженні підприємства чи організації.

- Скласти документи на отримання захисних документів на об’єкти права інтелектуальної власності, що знаходяться у власності чи розпорядженні підприємства чи організації. Взяти участь в реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності.

Результати виконаної роботи подати у формі аналітичного звіту обсягом від 10 до 20 сторінок друкованого тексту належним чином оформленого з використанням фактичного та аналітичного матеріалу. Діапазон оцінки практичних навичок за цим завданням 0-15 балів.