Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Экономическая кибернетика \ 968. Звіт з практики, Використання Парус-Підприємство 7.40 – Парус-Персонал на прикладі МННЦ

Звіт з практики, Використання Парус-Підприємство 7.40 – Парус-Персонал на прикладі МННЦ

« Назад

Код роботи: 968

Вид роботи: Звіт з практики

Предмет: Економічна кібернетика

Тема: Використання Парус-Підприємство 7.40 – Парус-Персонал на прикладі МННЦ

Кількість сторінок: 40

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: 400 грн

Вступ

Розділ 1. Знайомство з місцем проходження практики

1.1. Національна академія наук України та Кібернетичний центр НАН України

1.2. Історія утворення Кібернетичного центру

1.3. Міжнародний науково – навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

1.4. Історія МННЦ інформаційних технологій та систем НАН та МОН України

1.5. Функції та напрямки діяльності Міжнародного Центру

Розділ 2. Постановка та виконання завдання

2.1. Поняття корпорації «ПАРУС». Лінійки програмних продуктів «Парус»

2.2. Один із різновидів Парус-Підприємство 7.40 – Парус-Персонал

2.3. Опис практичного завдання

Висновки

Список використаної літератури

Додатки

Метою проведення виробничої практики є формування та закріплення у студентів цілісної системи знань з керування комп'ютерними процесами, набуття навичок і застосування на практиці комп’ютерних технологій, отримання практичних навиків комплексного розв’язання професійних задач в галузі науково-дослідної, економічної та комерційної діяльності із використанням економіко-математичних методів, програмних засобів, інформаційних систем та технологій, вміння використовувати отримані навички у професійній роботі.

Під час ознайомлення з системою «Парус-Персонал 7.40» потрібно усвідомити тісний взаємозв’язок між усіма структурними підрозділами бази практики. При отриманні звітних відомостей треба показати та обґрунтувати взаємозв’язки як прямі так і зворотні між окремими підрозділами єдиної системи.

Кібернетичний центр НАН України - один з провідних світових наукових центрів з вирішення фундаментальних і прикладних проблем інформатики та обчислювальної техніки, впровадження їх методів і засобів в народне господарство й соціальну сферу.

Сьогодні в інституті працює понад 300 наукових співробітників, серед яких 13 членів Національної академії наук України, 55 докторів та більш, ніж 200 кандидатів наук. Серед співробітників інституту відомі вчені академіки НАН України І. В. Сергієнко, О. А. Летичевський, І. М. Коваленко, Ю. М. Єрмольєв, члени-кореспонденти НАН України І. Д. Войтович, В. С. Дейнека, Ю. Г. Кривонос, Б. М. Малиновський, Т. П. Мар'янович, О. В. Палагін, В. В. Скопецький, А. О. Чикрій. При інституті діють спеціалізовані вчені ради з захисту докторських та кандидатських дисертацій, аспірантура та докторантура інституту ведуть підготовку з широкого спектру спеціальностей в галузі інформатики. За часи існування в інституті підготовлено біля 200 докторів та більше 1000 кандидатів наук, видано понад 400 монографій і опубліковано декілька десятків тисяч статей, одержано сотні авторських свідоцтв.

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України - науково-навчальна організація, підпорядкована Національній академії наук України та Міністерству освіти і науки України, створена у 1997 році при сприянні Уряду України, ЮНЕСКО, Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Міжнародний Центр є установою, в роботі якої органічно поєднуються науково-дослідна, навчальна та міжнародна діяльність в галузі інформатики, інформаційних та телекомунікаційних технологій. Центральне місце в програмах робіт Міжнародного Центру займають проблеми штучного інтелекту, нові інформаційні та комунікаційні технології і системи, проблеми інформатизації, створення інформаційного суспільства в Україні та його взаємодії зі світовим інформаційним простором.

Науковці Міжнародного Центру зберігають та розвивають наукову спадщину корифеїв світової науки, з якими мали честь працювати. Видатними вченими В.М. Глушковим, М.М. Амосовим, О.М. Довгялло, В.С. Михалевичем, Ю.Г. Антомоновым, О.Г. Івахненком, Л.С. Алєєвим, О.О. Бакаєвим, Т.К. Вінцюком були закладені основи наукових напрямків досліджень і розробок Міжнародного Центру.

Проходження економічної практики на базі Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України, здійснювалось згідно з програмою і відповідно до затвердженого індивідуального завдання. Під час проходження практики було створено структуру центру та здійснено управління ним у інформаційній системі «Парус-Персонал 7.40». Зібрано та проаналізовано алгоритм проведення всіх операцій в «Парус - Персонал7.40».

Протягом практики було вивчено та відпрацьовано процес аналізу та прийняття управлінських рішень у рамках відповідних компетенцій за спеціальністю. Процес управління супроводжувався формуванням необхідного пакету документів.

В ході проходження практики було застосовано системний підхід в процесі пізнання, закріплення отриманих теоретичних та практичних знань для розв’язання актуальних задач управління економікою, робити самостійні висновки та пропозиції, отримання практичних навиків комплексного розв’язання професійних задач в галузі науково-дослідної, економічної та комерційної діяльності із використанням економіко-математичних методів, програмних засобів, інформаційних систем та технологій, набуття навичок із застосуванням комп’ютерних технологій.

1. Полонська – Василенко Н. Історія України: У 2-х. т.2. Від середини 17 ст. до 1923 року. К.: Либідь, 1992. – 608 с.

2. Академік В.М. Глушков – піонер кібернетики. В.П. Деркач – К.: Издательство Юниор, 2003 -384 с.

3. Войтюшенко Н.М. Інформаційні системи і технології обліку. Робота з пакетом «Парус-Підприємство» версія 7.40. Методичні вказівки для проведення лабораторних занять і самостійної роботи студентів спеціальності 7.050106 денної і заочної форми навчання. – Донецьк, ДонНУЭТ, 2005. – 69 с.

4. Маковейчук К.О. Інформаційні технології і системи в торгівлі. Рішення задач управління торгівельним підприємством з використанням системи «Парус - Персонал 7.40»: метод. вказівки, завд. до викон. лаборатор. робіт і тести для самоперевірки / К.О. Маковейчук. / М-ва освіти і науки України, Дон. нац. унів. економіки і торгівлі ім. М. Туган- Барановського. - Донецьк: [ДонНУЕТ], 2010. - 89 с.

5. Антоненко В. М., Рогушина Ю.В. Сучасні інформаційні системи і технології. Навчальний посібник. - К.: КСУ МГІ, 2005. – 131 с.

6. Кобелев Н.Б. Практика применения экономико-математических методов и моделей/ Учеб.-практ.пособие.– М.: ЗАО «Финстатинформ», 2000. – 246с.

7. Методичні вказівки та завдання для лабораторних робіт з курсу «Математичне програмування» для студентів спеціальності «економічна кібернетика»/ Укладачі: Максишко Н.К., Заховалко Т.В., Левикіна І.О. – Запоріжжя: ЗДУ, 2004.– 54с.

8. Сайт корпорації Парус. Електронний доступ: http://www.parus.ua/164/

9. Парус Підприємство 7.40. Електронний доступ:

http://proaudit.com.ua/prog/parus-pidpriemstvo-7.phtml

10. Сайт InfoCompany.biz Електронний доступ:

http://kps.infocompany.biz/ukr/products/317/0/132191/

11. ООО «Парус-Днепр» Електронний доступ:

http://parusdnepr.dp.ua/predpriyatie.html

12. Електронний доспут:

uk.wikipedia.org/wiki/Парус_(програмний_продукт)

13. Електронний доступ:

uk.wikipedia.org/wiki/Національна_академія_наук_України

14. Сайт міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України. Електронний доступ: http://www.irtc.org.ua/