Звіт з практики, Використання та реалізація Парусу 7.40 на прикладі МННЦ
Код роботи: 966
Вид роботи: Звіт з практики
Предмет: Економічна кібернетика
Тема: Використання та реалізація Парусу 7.40 на прикладі МННЦ
Кількість сторінок: 38
Дата виконання: 2016
Мова написання: українська
Ціна: 400 грн
Вступ
Розділ 1. Загальна характеристика «Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України»
1.1. Історія, функції та напрями діяльності МННЦ
1.2. Вчена рада МННЦ
1.3. Бібліотека
Розділ 2. Ознайомлення з програмним засобом Парус 7.40
2.1. Парус 7.40 та його можливості
2.2. Види та різновиди Парусу
2.3. Недоліки та перспективи використання Парусу 7.40 та порівняння з іншими програмними продуктами для автоматизації бізнес-процесів на підприємстві
Розділ 3. Використання та реалізація Парусу 7.40 на прикладі МННЦ
3.1. Підключення і запуск програми
3.2. Створення відділів та заповнення словників
3.3. Заповнення посад і введення співробітників
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
При створенні відповідальних технологічних об'єктів однієї з найважливіших складових процесу їх проектування є комплексна автоматизація технічних засобів. Різна природа фізичних процесів, що протікають в об'єктах, складний характер взаємодії між ними і керуючими системами обумовлює труднощі алгоритмізації та програмування задач управління. Питання уніфікації апаратного забезпечення в даний час вирішуються досить успішно на основі мікропроцесорних і мікроконтролерних комплектів, програмованих логічних контролерів і промислових комп'ютерів. Однак при формуванні загальних підходів до створення алгоритмічного і програмного забезпечення виникають труднощі, пов'язані з необхідністю досягнення їх наочності, структурованості, спостережності і керованості. Ці труднощі посилюються тим, що при створенні різних систем управління зазвичай використовуються і різні технології алгоритмізації та програмування.
Спектр таких технологій широкий: від технологій на основі алгоритмічних мов високого рівня для промислових комп'ютерів до технологій на основі спеціалізованих мов для програмованих логічних контролерів (наприклад, функціональних і сходових схем). Очевидно, що алгоритмізація та програмування систем керування технічними засобами, повинні ґрунтуватися на єдиній методології, що дозволяє будувати, читати, перевіряти, верифікувати алгоритми і програми. До теперішнього часу алгоритми логічного (засновані на істинність і хибність) управління задаються Проектантом (Технологом) у словесній формі, і тому вони можуть бути суперечливими і неповними. Це вносить додаткові труднощі в процес алгоритмізації та програмування керуючих пристроїв, так як кожен учасник розробки розуміє в силу неоднозначності і словесного опису алгоритми логічного управління по-своєму. З цієї причини навіть самий "точний" словесний алгоритм може задовольняти кожного з учасників розробки окремо, але, в кінцевому рахунку, бути некоректним.
Дане питання уже давно актуальне і до цього часу, але не достатньо відкрите і немає достатньої кількості літератури, оскільки переважно використовується в вузьмоку колі державних підприємств.
Дана робота є актуальною, оскільки в ній багато нововведень і показано на прикладі використання і застосування програмного продукту «Парус-Персонал 7.40».
Метою даної роботи є побудова організаційної структури підприємства та створити базу даних всіх працівників підприємства.
В даній роботі вирішуються такі завдання:
- аналітичний огляд програмного засобу «Парус-Персонал 7.40»;
- запуск та підключення програми;
- створення відділів підприємства;
- введення посад співробітників;
- введення особистих даних співробітників.
На даний час, дане питання є досить актуальним, оскільки показує на прикладі застосування програмного засобу «Парус-Персонал 7.40».
Дану роботу можна використовувати в навчальних та наукових цілях.
Можна сказати, що Парус - Менеджмент і Маркетинг - CRM-система призначена для автоматизації роботи менеджерів з продажу та обслуговування клієнтів, а також співробітників відділів маркетингу.
Отже, в ході даної роботи, ми провели повну побудову підприємства за допомогою засобів Парус 7.40. В даній роботі ми максимально автоматизували всі напрями, відділи, посади і особисті дані працівників та їх основні елементи. Це все ми автоматизували в одній БД в програмі Парус 7.40.
Проходження економічної практики на базі Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України, здійснювалось згідно з програмою і відповідно до затвердженого індивідуального завдання. Під час проходження практики було створено структуру центру та здійснено управління ним у інформаційній системі «Парус-Персонал 7.40». Зібрано та проаналізовано алгоритм проведення всіх операцій в «Парус - Персонал7.40».
Протягом практики було вивчено та відпрацьовано процес аналізу та прийняття управлінських рішень у рамках відповідних компетенцій за спеціальністю. Процес управління супроводжувався формуванням необхідного пакету документів.
В ході проходження практики було застосовано системний підхід в процесі пізнання, закріплення отриманих теоретичних та практичних знань для розв’язання актуальних задач управління економікою, робити самостійні висновки та пропозиції, отримання практичних навиків комплексного розв’язання професійних задач в галузі науково-дослідної, економічної та комерційної діяльності із використанням економіко-математичних методів, програмних засобів, інформаційних систем та технологій, набуття навичок із застосуванням комп’ютерних технологій.
1. Полонська – Василенко Н. Історія України: У 2-х. т.2. Від середини 17 ст. до 1923 року. К.: Либідь, 1992. – 608 с.
2. Академік В.М. Глушков – піонер кібернетики. В.П. Деркач – К.: Издательство Юниор, 2003 -384 с.
3. Войтюшенко Н.М. Інформаційні системи і технології обліку. Робота з пакетом «Парус-Підприємство» версія 7.40. Методичні вказівки для проведення лабораторних занять і самостійної роботи студентів спеціальності 7.050106 денної і заочної форми навчання. – Донецьк, ДонНУЭТ, 2005. – 69 с.
4. Маковейчук К.О. Інформаційні технології і системи в торгівлі. Рішення задач управління торгівельним підприємством з використанням системи «Парус - Персонал 7.40»: метод. вказівки, завд. до викон. лаборатор. робіт і тести для самоперевірки / К.О. Маковейчук. / М-ва освіти і науки України, Дон. нац. унів. економіки і торгівлі ім. М. Туган- Барановського. - Донецьк: [ДонНУЕТ], 2010. - 89 с.
5. Антоненко В. М., Рогушина Ю.В. Сучасні інформаційні системи і технології. Навчальний посібник. - К.: КСУ МГІ, 2005. – 131 с.
6. Кобелев Н.Б. Практика применения экономико-математических методов и моделей/ Учеб.-практ.пособие.– М.: ЗАО «Финстатинформ», 2000. – 246с.
7. Методичні вказівки та завдання для лабораторних робіт з курсу «Математичне програмування» для студентів спеціальності «економічна кібернетика»/ Укладачі: Максишко Н.К., Заховалко Т.В., Левикіна І.О. – Запоріжжя: ЗДУ, 2004.– 54с.
8. Сайт корпорації Парус. Електронний доступ: http://www.parus.ua/164/
9. Парус Підприємство 7.40. Електронний доступ:
http://proaudit.com.ua/prog/parus-pidpriemstvo-7.phtml
10. Сайт InfoCompany.bizЕлектронний доступ:
http://kps.infocompany.biz/ukr/products/317/0/132191/
11. ООО «Парус-Днепр»Електронний доступ:
http://parusdnepr.dp.ua/predpriyatie.html
12. Електронний доспут:
uk.wikipedia.org/wiki/Парус_(програмний_продукт)
13. Електронний доступ:
uk.wikipedia.org/wiki/Національна_академія_наук_України
14. Сайт міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України. Електронний доступ: http://www.irtc.org.ua/