Розрахункова робота Створення сайту фірми "Міське будівництво"
Код роботи: 734
Вид роботи: Розрахункова робота
Предмет: Web-програмування
Тема: Створення веб-сайту фірми "Міське будівництво"
Кількість сторінок: 31 + сайт
Дата виконання: 2015
Мова написання: українська
Ціна: 600 грн
Вступ
1. Постановка завдання
2. Теоретичні аспекти розробки сайту
2.1. Основна мета, функції та завдання сайту
2.2. Вивчення цільової аудиторії
2.3. Визначення структури сайту
2.4. Дизайн і стиль
3. Основи мови HTML
4. Розробка та створення сайту
4.1. Опис будови головної сторінки
4.2. Опис меню та виклик сайтів
Висновки
Термінологічний словник
Список використаної літератури
Перший у світі сайт info.cern.ch з'явився в 1990 році. Його створив Тім Бернерс-Лі — батько сучасного Інтернету. Автор опублікував на своєму сайті опис нової технології WWW (World Wide Web), оснований на протоколі передачі даних HTTP, системі адресації URI і мові розмітки HTML. Також на ресурсі було описано принципи встановлення та роботи серверів і браузерів.
Сайт став першим у світі Інтернет-каталогом, на якому Тім Бернерс-Лі розмістив гіперпосилання на інші Інтернет-ресурси, що розпочали своє існування.
Сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті), (також зустрічається застаріле веб-сайт) — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі (Інтернеті), які об'єднані як за змістом, так і навігаційно. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.
Сайтом також називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо).
Набір зв'язаних між собою інформаційних онлайнових ресурсів, призначених для перегляду через комп'ютерну мережу за допомогою спеціальних програм — браузерів. Веб-вузол може бути набором документів в електронному вигляді, онлайновою службою.
Веб-сторінка (англ. Web-page) — інформаційний ресурс доступний в мережі World Wide Web (Всесвітня павутина), який можна переглянути у веб-браузері. Зазвичай, інформація веб-сторінки записана в форматі HTML або XHTML, і обов'язково присутній гіпертекст з навігаційними гіперпосиланнями на інші веб-сторінки.
Веб-сторінки можуть зберігатись на локальному комп'ютері або отримуватись із віддаленого веб-сервера. Веб-сервер може накладати обмеження на доступ до веб-сторінок, наприклад, дозволяти перегляд лише з локальної мережі (інтранет), або відкривати доступ до сторінок в мережі Інтернет. Запити на отримання та передача веб-сторінок з веб-серверів відбувається за протоколом HTTP.
Веб-сторінки можуть складатись із статичних текстових файлів, що зберігаються у файловій системі веб-сервера (статичні веб-сторінки), або веб-сервер може створювати сторінки за запитом браузера (динамічні веб-сторінки). Застосування сценаріїв на стороні клієнта після завершення завантаження сторінки може прискорювати роботу користувача з нею.
На даному етапі розвитку Інтернет-технологій, все більшого поширення набувають Інтернет-ресурси. Активно розповсюджується і поширюється електронна комерція від роздрібної торгівлі, створення міні Інтернет магазинів до розробки власних сайтів компанії різної спеціалізації (промисловості, с/г, будівництва і т. д.).
Нашою метою є створення власного Веб-сайту будівельної фірми, для її стрімкого розвитку, поширення своєї продукції в Інтернеті, збільшення кількості клієнтів і не відставання від конкурентів.
Дана галузь є мало представлена в Інтернеті, що дає змогу активно розвиватися і рости. На сучасному етапі, невелика конкуренція в мережі Інтернет (щодо даної галузі) і це дає змогу охопити більше цільової аудиторії.
Тому нас зацікавила саме ця галузь і саме це підприємство.
Отже, сайтом називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо).
Набір зв'язаних між собою інформаційних онлайнових ресурсів, призначених для перегляду через комп'ютерну мережу за допомогою спеціальних програм — браузерів. Веб-вузол може бути набором документів в електронному вигляді, онлайновою службою.
В ході даної роботи, було створено веб-сайт фірми «Міське будівництво». Проаналізовано і досить ефективно застосовано технічне завдання, розроблено основу дизайну та графічного оформлення сайту. Було вивчено цільову аудиторію, визначено основні цілі, мету і завдання сайту.
На практиці показано і реалізовано всі етапи створення Веб-сайту, досліджено меню і структуру.
Термінологічний словник
- ДЗ – дизайн сайту;
- ТЗ - технічне завдання;
- ТО – технічне оснащення;
- ЦА- цільова аудиторія;
- E-mail – електронна пошта;
- WWW - World Wide Web.
1. Cool webmaster. Онлайн журнал для дизайнеров и веб-разработчиков. – http://www.coolwebmasters.com/
2. Бердышев С.Н. Искусство оформления сайта. - Дашков и Ко, 2010. – 148 с.
3. Борисенко А.А. Web-дизайн. Просто как дважды два. – Эксмо, 2008. – 320с.
4. Выгонский С. И. Обратная сторона Интернета. Психология работы с компьютером и сетью. - Феникс, 2010. - 320 с.
5. Интернет в общественной жизни. The Internet in Public Life. - Идея-Пресс, 2006. - 160 с.
6. Лоянич А. А. Жизнь online. Просто как дважды два. - Эксмо, 2008. - 432 с.
7. Назарчук А. В. Сетевое общество и его философское осмысление.
http://www.ec-dejavu.net/w/WWW.html
8. Паркер Роджер. Как сделать красиво на бумаге. Looking Good in Print. - Символ-Плюс, 2008. - 384 с.
9. Сергеев А. П., Симонов Ю. И. Интернет: новая среда обитания. Факты, комментарии, истории, тесты. - Диалектика, 2007. - 288 стр.
10. Статистична інформація стосовно веб-ресурсів. - http://news.netcraft.com/
26. Фірма "Міське будівництво"
Фірма "Міське будівництво" була організовано в листопаді 1995 року й у своїй роботі завжди дотримується тільки одного правила:
"Будуємо як для себе!"
Основні напрямки діяльності:
- будівництво будинків;
- ремонт і реконструкція офісів, адміністративних приміщень, квартир;
- розробка архітектурних проектів з використанням комп'ютерних технологій.
Найбільш значимі об'єкти компанії:
- реконструкція офісу СП 000 "РивооМоторс" (м. Донецьк);
- реконструкція й фасадні роботи адміністративного будинку УМГ "Донбасстрансгаз" ИкарбБанку (г. Донецьк);
- капітальне будівництво Будинку Зборів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх днів в Україні, загальною площею 1200 кв. м (м. Донецьк);
- оздоблювальні, сантехнічні й електромонтажні роботи салону магазину "Лорнет" (м. Донецьк);
- ремонтно-відбудовчі й фасадні роботи на будинку Главпочтампа (м. Донецьк);
- генпідрядні роботи на будівництві стадіону "Локомотив" (м. Донецьк).
- лютого 2004 почата цегельна кладка житлового будинку N 2 по вул. Постишева у кварталі 8, Ворошиловского району, м. Донецька;
- 7 листопада 2004 відкриття унікального для Донецька житлового 33 квартирного будинку, побудованого по вулиці Постишева 000 "Міське будівництво", відбулося у вівторок.
83122, Україна, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 240.
Тел.: (062) 381-64-21, (0622) 57-79-63, (062) 381-78-37.
E-mail: stroy@skif.net.