Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Планирование проектных действий \ 5627. Лабораторна робота №7, Відслідковування виконання проекту та аналіз проміжних результатів

Лабораторна робота №7, Відслідковування виконання проекту та аналіз проміжних результатів

« Назад

Код роботи: 5627

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Планування проектних дій

Тема: №7, Відслідковування виконання проекту та аналіз проміжних результатів

Кількість сторінок: 7

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 250 грн (+ Project)

В цій лабораторній роботі необхідно продемонструвати роботу з базовими планами проекту, принципи відслідковування. Здійснити оцінку поточного стану проекту, а також оцінку проекту за допомогою аналізу основних обсягів. Робити скорочення витрат та скорочення запланованої тривалості.

Під час виконання лабораторної роботи було виконано відслідковування виконання проекту та здійснено аналіз проміжних результатів.

Мета роботи

Навчитись відслідковувати виконання проекту та здійснювати аналіз проміжних результатів.

Короткі теоретичні відомості

Робота з базовими і проміжними планами

Після складання плану проекту починається виконання запланованих робіт. Відхилення від плану небезпечні тим, що вони можуть призвести до затримки строків закінчення проекту, перевищення бюджету або неповної реалізації запланованих завдань.

Головна мета відслідковування проекту - вчасно виявити відхилення фактичних робіт від запланованих. Для цього потрібно збирати дані про хід виконання робіт і порівнювати їх з базовим планом проекту.

У MS Project команда збереження базового плану проекту зберігає дані поточного плану проекту в особливі внутрішні поля, які не можна редагувати. А всі подальші зміни впливають лише на поточний план. Таким чином, усередині проектного файлу зберігається і залишається незмінною базова версія плану, з якою можна порівнювати план, що піддається змінам.

Зазвичай базовий план є затвердженої версією плану, а поточний план, заснований на фактичних даних, повинен по ряду критеріїв збігатися з затвердженим. MS Project дозволяє зберегти до 11 базових планів, перший з яких називається Базовий план, а наступні нумеруються з 1 по 10.

Крім базового плану MS Project дозволяє зберігати проміжні плани. Проміжний план відрізняється від базового об'ємом зберігається інформації.