Распечатать страницу

Лабораторна робота №6, Перегляд та розповсюдження проекту

« Назад

Код роботи: 5626

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Планування проектних дій

Тема: №6, Перегляд та розповсюдження проекту

Кількість сторінок: 8

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 250 грн (+ Project)

В цій лабораторній роботі необхідно оцінити проект в цілому за допомогою різних форм подання. Переглянути завдання, ресурси і призначення за допомогою таблиць, фільтрів, груп і способів сортування, щоб приділити більшу увагу тим елементам проекту, які цього потребують, оцінити критичний шлях і оцінити витрати проекту, також застосувати стратегії для скорочення тих витрат, які згідно з поточними оцінками перевищують бюджетні обмеження. Перевірити, чи немає в плані проекту орфографічних помилок, і розповсюдити його по електронній пошті або у вигляді роздрукованих звітів.

Під час виконання лабораторної роботи було виконано оцінювання проекту в цілому, оцінювання критичного шляху, розповсюдження плану проекту у вигляді роздрукованих звітів.

Мета роботи

Оцінення проекту в цілому, оцінення критичного шляху, оцінення витрат проекту і застосування стратегій для скорочення тих витрат, розповсюдження плану проекту у вигляді роздрукованих звітів.

Короткі теоретичні відомості

Зменшення масштабу шкали часу

Для отримання загальної картини процес реалізації проекту можна відобразити у вигляді діаграми Ганта із зменшеним масштабом.

Щоб зменшити шкалу часу за допомогою панелі інструментів, клацніть на кнопці Зменшити панелі інструментів Standard. Після цього кожен поділ шкали часу буде відповідати більшій одиниці часу. Щоб розділити шкалу часу на менші одиниці часу, клацніть на кнопці Збільшити цій же панелі інструментів. І нарешті, для відображення на екрані всього процесу реалізації проекту виконайте команду Вид → Масштаб і встановіть перемикач Весь проект.

Формати кодів СДР, які налаштовуються

Повна оцінка проекту неможлива без ретельного аналізу структури СДР. Це допомагає переконатися, чи дійсно проект деталізовано належним чином. У Microsoft Project кожній задачі проекту, залежно від її місця в ієрархічній структурі завдань, автоматично призначається так званий код СДР (WBS code). При необхідності (наприклад, якщо того вимагають потреби організації) ці коди можна призначати і вручну, визначаючи для них власний формат. Формат кодів СДР допускає використання цифр, букв і символів, що може бути дуже зручним для перегляду завдань і перевірки рівнів структури.

Щоб переглянути використовувані в проекті коди СДР, відкрийте одну з форм представлення проекту, яка містить список завдань (наприклад, лінійну діаграму), і тимчасово вставте в таблицю завдань (в даному випадку в таблицю вводу) стовпець WBS (СДР). Для створення користувацьких кодів СДР виберіть команду меню Projecto WBS Define Code (Проект → WBS → Визначити код). На екрані з'явиться діалогове вікно, що дозволяє задати формат коду.