Распечатать страницу

Лабораторна робота №5, Планування та призначення ресурсів

« Назад

Код роботи: 5625

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Планування проектних дій

Тема: №5, Планування та призначення ресурсів

Кількість сторінок: 8

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 250 грн (+ Project)

Дана лабораторна робота повинна містити складання списку людей та обладнання; визначення робочого часу ресурсів (визначення часу участі в проекті і максимального завантаження); визначення призначень, а саме: налаштування параметрів, створення призначень, типи завдань, фіксований обсяг робіт, календар завдання, властивості призначення, видалення призначень; визначення складу ресурсів під час створення призначень.

Під час виконання лабораторної роботи я виконано такі завдання, а саме: планування ресурсів, визначення робочого часу ресурсів та визначення призначень за допомогою Microsoft Project.

Мета роботи

Планування ресурсів, визначення робочого часу ресурсів та визначення призначень за допомогою Microsoft Project.

Короткі теоретичні відомості

Microsoft Project — система управління проектами, розроблена корпорацією Microsoft. Microsoft Project створений, щоб допомогти менеджерові проекту в розробці планів, розподілі ресурсів за завданнями, відстежуванні прогресу і аналізі обсягів робіт.

Microsoft Project створює розклади критичного шляху. Розклади можуть бути складені з урахуванням використовуваних ресурсів. Ланцюжок візуалізується в діаграмі Ганта.

В Microsoft Office 2007 можливості Microsoft Project були розширені введенням Microsoft Office Project Server та Microsoft Project Web Access. Project Server зберігає дані Project в центральній SQL-базі даних, і дозволяє користувачам переглядати та оновлювати через інтернет. Web Access дозволяє авторизованим користувачам мати доступ до бази даних Project Server через інтернет, і включає розклади, графічні аналізи зайнятості ресурсів, і адміністративні інструменти.

Microsoft Office Project Server 2007 тісно інтегрований з Windows SharePoint Services, для кожного проекту створюється Project Workspace, де команда розробників може спільно ділити інформацію з Project.

Застосунок функціонує як частина пакету Microsoft Office, останні версії також забезпечують взаємодію з застосунками типу PowerPoint та Visio.