Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Планирование проектных действий \ 5621. Лабораторна робота №1, Вивчення структури введення та представлення інформації в спеціалізованих програмних засобах управління проектами

Лабораторна робота №1, Вивчення структури введення та представлення інформації в спеціалізованих програмних засобах управління проектами

« Назад

Код роботи: 5621

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Планування проектних дій

Тема: №1, Вивчення структури введення та представлення інформації в спеціалізованих програмних засобах управління проектами

Кількість сторінок: 8

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 200 грн (+ Project)

Вивчити особливості моделювання та пункти меню програмних засобів моделювання проектів. Вивчити роботу з календарями проектів у програмних засобах та системі установлення. Вивести інформацію про часові характеристики проектів для завдання Microsoft Project.

1. Вивчити особливості моделювання та пункти меню програмних засобів моделювання проектів.

2. Вивчити роботу з календарями проектів у програмних засобах та системні установлення.

3. Вивести інформацію про часові характеристики проектів для завдання 1 в Time Line 1.0, 6.5, Microsoft Project.

Під час виконання лабораторної роботи я вивчив особливості моделювання та пункти меню програмних засобів моделювання проектів. Вивчив роботу з календарями проектами у програмних засобах та системні установлення.

Мета роботи

Ознайомитися з Microsoft Project, вивчити структуру введення та представлення інформації в спеціалізованих програмних засобах управління проектами. Вивчити можливості роботи з програмними засобами моделювання проектів. Планування і аналіз планів проектів в середовищі Microsoft Project.

Короткі теоретичні відомості

Для опису, аналізу і оптимізації проектів дуже зручним інструментом є мережеві моделі, які є видом орієнтованих (направлених) графів, що складаються з дуг і вершин.

Іноді роль вершин графа можуть грати події, що визначають початок і закінчення окремих робіт, а дуги в цьому випадку відповідають роботам. Графи такого типу називають “робота-дуга”, а відповідну мережеву модель - мережевою моделлю з роботами на дугах (Activities on Arrows, AOA). Ця модель є застарілою і в даний час не підтримується більшістю систем управління проектами.

Можливо, що в мережевій моделі вершинами графа є роботи, а дуги відображають відповідність між закінченням однієї роботи і початком наступної. Графи такого типу називають “работа-вершина”,а відповідну мережеву модель називають мережевою моделлю з роботами у вузлах (Activities on Nodes, AON), і в Microsoft Project реалізується саме цей тип моделі. Необхідно відзначити, що в перекладній літературі роботи часто називають завданнями (це точніший переклад терміну task). В рамках даної методичної допомоги, щоб уникнути різночитання з написами призначеного для користувача інтерфейсу Microsoft Project, термін “завдання” використовуватиметься в частині, що стосується безпосередньої роботи з цим програмним продуктом.

Виділяються наступні види робіт:

- проста;

- подія (робота з нульовою тривалістю, робота - віха);

- сумарна (що складається з безлічі вкладених в неї робіт будь-якого вигляду).

У виконуваних лабораторних роботах розглядатимуться два основні представлення мережевих  моделей: мережевий графік і тимчасова діаграма. Розглянемо їх докладніше.

Мережевим графіком називається повне графічне відображення структури мережевої моделі на площині.