Распечатать страницу

Реферат Аналіз сайту Спортмастер

« Назад

Код роботи: 5154

Вид роботи: Реферат

Предмет: Інтернет-технології в бізнесі

Тема: Аналіз сайту Спортмастер

Кількість сторінок: 26

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

1. Основне про магазин

2. Номенклатура продукції (товарів, послуг), основні технології

3. Ділові партнери

4. Доменне ім’я

5. Структура та зміст окремих сторінок сайту

6. Форми оплати, що використовуються

7. Методи «розкрутки сайту»

8. Способи захисту інформації

ВИСНОВОК

Виконуючи дану роботу, я дізналася багато нового про правильне ведення електронного бізнесу, зокрема на прикладі інтернет-магазину «Спортмастер». Відвідавши та проаналізувавши сайт інтернет-магазину «Спортмастер», я зрозуміла, яку політику ведення бізнесу обирати та як створити сайт таким, щоб збільшувати кількість відвідувачів, які згодом ставатимуть постійними покупцями.

Перш за все, сайт має бути яскравим, динамічним та привабливим. Наприклад, на сайті «Спортмастера» майже на весь екран розміщені фотографії з відомими спортсменами, які рекламують той чи інший бренд, товар, що є в асортименті. Більше того, ці «заставки» постійно змінюються, що допомагає сайту не набридати очам.

По-друге, дуже зручне меню сайту. Асортимент товару не розкиданий хаотично, а сортований за окремими групами, що безумовно допомагає пришвидшити пошук необхідного товару. Полегшує роботу також випливаюче меню, яке одразу відкриває зміст тієї чи іншої вкладки. Добре також те, що основні посилання розміщені на головній сторінці сайту і їх не треба довго шукати. Сайт також чудово рекламує різні акції, подарункові та клубні карти, розпродажі, знижки і т.п. на це розділ відведено достатньо місця на сторінці, щоб покупець звернув на це увагу, почитав необхідну інформацію та почав приймати активну участь у запропонованих програмах.

Дозволяє почувати себе вільним добре налагоджена комунікація. Щойно зайшовши на сайт можна одразу побачити безкоштовний номер гарячої лінії, рядок пошуку, в кінці сайту є поштова адреса, а також є окремий розділ Сервіс та допомога, що створений виключно для клієнта. Тут він може знайти необхідну інформацію, написати відгук про сайт, залишити свої пропозиції або ж поскаржитися на проблеми, а також зв’язатися з адміністратором.

Отже, інтернет-магазин «Спортмастер» є одним із найкращих прикладів ведення електронного бізнесу в Україні.