Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Операционные системы \ 5100. Курсова робота Історія розвитку операційної системи

Курсова робота Історія розвитку операційної системи

« Назад

Код роботи: 5100

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Операційні системи

Тема: Історія розвитку операційної системи

Кількість сторінок: 29

Дата виконання: 2013

Мова написання: українська

Ціна: 300 грн

Вступ

Розділ 1. Характеристика та аналіз економічної діяльності підприємства галузі

1.1. Характеристика та аналіз економічної діяльності на підприємстві «Одеська область Ананьївський район с. Долиньське - Сільська рада»

1.2. Організація робочого місця оператора комп’ютерного набору

Розділ 2. Історія розвитку операційної системи Windows та її призначення. Призначення та основні функції операційної системи. Типи операційних систем. Конструкція операційної системи

2.1. Історія розробки та вдосконалення основних операційних систем найбільшими виробниками (Unix, Linux, Apple)

2.2. Порівняльні характеристики операційних систем

2.3. Еволюція операційної системи Windows

2.4. Перспективи створення нових операційних систем

Розділ 3. Охорона праці та техніка безпеки на виробництві з професії «оператор комп’ютерного набору»

3.1. Загальні вимоги до робочого місця оператора ПК

3.2. Техніка безпеки при роботі на ПК

Висновки

Список використаної літератури

Важко назвати іншу сферу людської, яка розвивалася б так стрімко і породжувала б таке розмаїття проблем, як інформатизація та комп'ютеризація суспільства. Історія розвитку інформаційних технологій характеризується швидкою зміною концептуальних уявлень, технічних засобів, методів та сфер їх застосування.

У сучасних реаліях вельми актуальним для більшості людей стало вміння користуватися промисловими інформаційними технологіями. Проникнення комп'ютерів в усі сфери життя суспільства переконує в тому, що культура спілкування з комп'ютером стає загальної культури людини.

При включенні комп'ютера операційна система завантажується в пам'ять раніше інших програм і потім служить платформою і середовищем для їх роботи. Без операційної системи неможливо уявити роботу з комп'ютером. Знання операційної системи необхідно для успішного користування сучасними комп'ютерами.

Попередником ОС слід вважати службові програми (такі, як завантажувачі), а також бібліотеки часто використовуваних підпрограм, що почали розроблятися з появою універсальних комп'ютерів 1-го покоління (кінець 1940-х років). Службові програми мінімізували фізичні маніпуляції оператора з обладнанням, а бібліотеки дозволяють уникнути багаторазового програмування одних і тих же дій (здійснення операцій вводу-виводу, обчислення математичних функцій і т.п.).

На сьогоднішній момент операційна система Windows фірми Microsoft у всіх її проявах, безперечно, вважається найпоширенішою операційною системою на ПК. Очевидно, що ознайомлення з ПК необхідно починати з ознайомлення з Windows, адже без неї робота на ПК немислима для більшості користувачів.

Дана курсова робота міститиме інформацію про виробників операційних систем, відмінності між операційними системами.

Сучасна операційна система - складний комплекс програмних засобів, що надають користувачеві не тільки стандартизований введення-виведення інформації і управління програмами, а й спрощує роботу з комп'ютером. Програмний інтерфейс операційних систем дозволяє зменшити розмір конкретної програми, спростити її роботу з усіма компонентами обчислювальної системи.

Що будь-яка ОС створена для зручного користування для кожної особи. Також на зручність впливає модернізація кожної операційної системи протягом наступних поколінь. З керуванням процесами пов'язані функції операційних систем: Управління використанням часу центрального процесора, "підкачкою" і буфером введення, розділяються ресурсами. Основними типами операційних систем, пов'язаних з управлінням процесів є пакетна ОС, ОС розділення часу, і ОС реального часу.

Операційна система Windows - найпоширеніша операційна система, і для більшості користувачів вона найкраща зважаючи на свою простоту, непоганого інтерфейсу, прийнятної продуктивності і величезної кількості прикладних програм для неї. З графічної надбудови на повноцінну операційну систему Windows перетворилася з виходом версії Windows 95.

Версія Windows 7 - найновіша. Саме Windows 7 ознаменує новий етап створення ОС. Хоч на сьогоднішній день в даній версії знаходять все більше і більше помилок, їй пророкують велике майбутнє та домінантність на більшості комп’ютерів світу.

1. Леонтьев В. П. Новітня енциклопедія персонального комп'ютера - М: Изд. ОЛМА-ПРЕСС, 2003.

2. Таненбаум Е. Сучасні операційні системи - СПб.: Изд. Пітер, 2002.

3. Шафрін Ю. А. Інформаційні технології: У 2 ч. - М.: Лабораторія Базових Знань, 2001.

4. Журнал "Інфо - Net - ПОШУК" http://oso. rcsz.ru/InfoNet/inf_mn.Htm.

5. Журнал "Upgrade" http://www.upweek.ru/.

6. Журнал "Hard'n'Soft" http://www.hardnsoft.ru/.

7. Портал "IZone" http://www.izcity.com/.

9. www.wikipedia.ru.