Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Технологии проектирования и администрирования баз данных и хранилищ данных \ 482. Лабораторна робота №4, Використання реляційних і мулевих операторів для створення запитів

Лабораторна робота №4, Використання реляційних і мулевих операторів для створення запитів. Використання спеціальних операторів в «умовах» відбору (IN, BETWEEN, IS NULL). Використання NOT із спеціальними операторами

« Назад

Код роботи: 482

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Технології проектування та адміністрування баз даних та сховищ даних

Тема: №4, Використання реляційних і мулевих операторів для створення запитів. Використання спеціальних операторів в «умовах» відбору (IN, BETWEEN, IS NULL). Використання NOT із спеціальними операторами

Кількість сторінок: 8

Дата виконання: 2015

Мова написання: українська

Ціна: 300 грн

Для написання запитів і одержання результатів скористаємось програмою MSQRY32.EXE, яка є складовою частиною пакету MS Office. Як правило, вона розташована в каталозі: C:\Program Files\Microsoft Office\Office, а її ярлик – в каталозі: C:\Program Files\Microsoft Office\Office. Запитами написаними в цій програмі легко скористатись офісними програмами Excel, Word.

1. Запустіть програму MSQRY32.EXE. виберіть пункт меню Файл – Створити запит.

2. У вікні «Вибір джерела даних»

2.1. Виберіть пункт «Нове джерело даних»

2.2. Зніміть галочку з «Використовувати майстер запитів» і натисніть кнопку «ОК»

3. У вікні «Створення нового джерела даних»

3.1. В полі 1 наберіть довільне ім’я (латинськими буквами), наприклад ЕКО

3.2. В полі 2 розкрийте список, натиснувши справа на кнопку і виберіть пункт «Microsoft Acess Driver (*.mdb)»

3.3. Натисніть кнопку «Підключить»

3.3.1. У вікні «ODBS Microsoft Acess Setup» натисніть кнопку «Select»

3.3.1.1. У вікні «Select Database» виберіть базу Economica.mdb, яка знаходиться в каталозі C:\Eco і натисніть кнопку ОК.

3.3.2. У вікні «ODBS Microsoft Acess Setup» натисніть кнопку ОК.

3.4. У вікні «Створення нового джерела даних» натисніть кнопку ОК.

4. У вікні «Вибір джерела даних» список поновиться створеним джерелом Eko. Натисніть кнопку ОК. З’явиться вікно «Додати таблицю». В ньому натисніть на кнопку ОК.

5. В результаті Ви повернулись до основного вікна програми MSQRY32, в якому ми будемо писати запити до бази Economica.mdb.

6. Натисніть кнопку SQL. З’явиться вікно «Запит SQL».

7. Створіть новий запит результатом якого є перелік підприємств, коди (поле KODUST), яких належить множині {2001, 2023, 2057, 2101, 2120}.

8. Створіть новий запит, результатом є якого перелік підприємств, коди яких належать множині {2001, 2023, 2057, 2101, 2120} і поле ОКРО (код ЄДРПОУ) заповнене (якщо воно містить 0, воно вважається незаповненим).

9. Створіть новий запит результатом якого є перелік підприємств, в яких поле DIRECTOR заповнене (не є пустим NOT IS NULL).

10. Створіть новий запит, результатом якого є перелік підприємств, коди яких лежать в межах від 2010 до 2101 (використавши оператор BETWEEN) і поле DIRECTOR не заповнене.

11. Створіть новий запит, результатом якого є перелік підприємств, сума коду підприємства і коду ОКРО містить 8 цифр.