Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Планирование проектных действий \ 4186. Курсова робота Проект інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці

Курсова робота Проект інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці

« Назад

Код роботи: 4186

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Планування проектних дій

Тема: Проект інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці

Кількість сторінок: 23

Дата виконання: 2015

Мова написання: українська

Ціна: 350 грн

Розділ 1. Завдання на курсове проектування

Розділ 2. Аналіз проектного завдання

Розділ 3. Проектна пропозиція

Розділ 4. План проекту

Розділ 5. Організація та документи проектних комунікацій

Розділ 6. Документи контролю якості виконання проекту

Розділ 7. Документи завершення проекту

Висновки

Предметна область: проект інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці.

Адміністрація поліклініки замовила розробку інформаційної системи для відділу прийому пацієнтів та медичного секретаріату. Нова система призначена для обробки даних про лікарів, пацієнтів, прийомі пацієнтів і лікуванні. Система повинна видавати звіти за запитом реєстратури та секретаріату. Під час перед проектного обстеження складено наступний опис діяльності розглянутих підрозділів.

В реєстратурі один з медичних реєстраторів входить в інформаційну систему, він обирає опцію внесення даних пацієнта, надалі він вносить ці дані, потім вводиться номер потрібного лікаря у спеціальну таблицю з розкладом роботи лікарів. Якщо він може прийняти пацієнта, то відбувається призначення пацієнта на прийом лікаря. Якщо він не може прийняти пацієнта, повторюється процедура введення номеру лікаря (іншого).

Далі лікар аналізує симптоми пацієнта. Потім одночасно відбувається аналіз результатів обстеження пацієнта (якщо вони є) і аналіз захворювання пацієнта. Далі аналізуються протипоказання пацієнта, його фінансовий стан і призначається курс лікування.

Потім аптекар продає потрібні препарати пацієнту, якщо він завітав в аптеку поліклініки.

В результаті роботи було засвоєно принципи керування змістом та часом виконання проекту з використанням продукту «Microsoft Project», а також практичні принципи керування ресурсами проекту на стадії його виконання з використанням інструментарію програми «Microsoft Project».

В програмному засобі реалізовано календарний план робіт проекту інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці, який має 20 задач і виконується з 31 травня по 4 серпня. Також в програмному засобі реалізовано план ресурсів з їх вартістю, тобто калькуляцію проекту інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці, сумарні витрати складуть 107 240 грн.

Use Case діаграма показує, що виконавець є дуже загруженим, щоб зробити проект більш ефективно, можна найняти йому помічника. В результаті виконання роботи отримані навички керування виконанням проекту інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці з використанням програмного продукту Rational Rose.

В ході роботи було вивчено засоби організації проектних комунікацій проекту інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці і побудована діаграма взаємодії в Rational Rose, наведений фрагмент інтернет-листування замовника з керівником проекту.

Вивчені основні методи управління якістю. Розглянуто особливості контролю якості проекту інформаційної системи обслуговування пацієнта в поліклініці за допомогою діаграми діяльності Rational Rose. Наведені сценарій тестування та форма протоколу приймальних випробувань.