Курсова робота Програма Photoshop
Код роботи: 2767
Вид роботи: Курсова робота
Предмет: WEB-дизайн
Тема: Програма Photoshop
Кількість сторінок: 27
Дата виконання: 2015
Мова написання: українська
Ціна: 450 грн
Вступ
1. Загальні відомості про програму Adobe Photoshop
1.1. Особливості програми та її інструменти
1.2. Палітри
1.3. Сканування зображень
2. Особливості роботи в програмі Adobe Photoshop
2.1. Імпорт і експорт зображень
2.2. Виділення областей
2.3. Використання контурів
2.4. Малювання і редагування
2.5. Вибір кольорів
2.6. Шари (слої)
2.7. Канали і маски
3. Фільтри в програмі Adobe Photoshop – як унікальні інструменти для створення графічних спецефектів
3.1. Поняття про фільтри
3.2. Застосування фільтрів до шарів
3.3. Попередній перегляд ефектів
3.4. Види фільтрів
Висновки
Список використаної літератури
Програма Adobe Photoshop (АР) один з численних пакетів для обробки, зміни, збереження графічних об'єктів.
Adobe Photoshop - програма для редагування зображень на професійному рівні. Але окрім редагування малюнків, відсканованих або знятих на цифрову фотокамеру зображень ця програма, а точніше ми, користуючись нею, можемо з не набагато меншим успіхом створювати зображення просто з нуля.
Photoshop - це не просто програма редагування зображень, це наймогутніша і функціональна програма в своєму класі. Не дивлячись на постійну дуже високу конкуренцію з боку більш ніж ста інших програм вартістю від десятків до тисяч доларів, Adobe Photoshop залишається найпопулярнішою програмою в даний час. А коли справа доходить до професійної обробки зображень, Photoshop виявляється не тільки лідером, але і єдиним гравцем на ринку.
Подібна нестача конкуренції - це звичайно навряд чи добре, але у випадку з Photoshop все не так вже погано. Компанія Adobe регулярно випускає нові версії програми, оснащуючи її новими можливостями і одночасно прагнучи спростити роботу з нею. Тому користувачі з нетерпінням чекають кожного нового випуску програми. В той же час деякі інші компанії випускають невеликі програми для вирішення обмеженого числа задач, з якими здатна справитися Photoshop. Але, не дивлячись на те, що конкуренти часто пропонують в своїх продуктах цікаві рішення, вони, навіть разом узяті, завжди програють тому, що пропонує Photoshop.
Так, об’єкт мого дослідження – програмний продукт для роботи із графікою Photoshop. Предмет дослідження – інструментарій цієї програми.
У світі сучасної літератури є чимало видань стосовно програм для роботи із комп’ютерною графікою й більшість з них розказують саме про такий програмний продукт як Photoshop, але переважна більшість з них або стосуються проблеми зовсім поверхньо, або навпаки присвячені якійсь одній особливій можливості програми, розглядаючи, хоч в усіх подробицях, але тільки саме цю одну обрану функцію програми. Тому, я думаю, що буде дуже актуально освітити усі головні функції програми у своїй роботі, але не вдаючись занадто у дрібниці кожної проблеми.
Тож, метою мого дослідження є визначення основних функцій та можливостей програми Photoshop.
Програма Adobe Photoshop є найкращою, найфункціональнішою програмою порівняльно з іншими графічними рдакторами. За великий час існування програми компанія Adobe зробила її як можна кращою, враховуючи недоліки й помилки допущені у попередніх версіях програми.
Дякуючи зручному та, доволі зрозумілому інтерфейсу програми, я освоїв Photoshop за невеликий час. Звісно, що не на найкращому рівні. Щоб профіссійно обробляти будь-які зображення, робити дійсно найкращі та найякісніші монтажі, ретушування, реставрацію старих зображень і тому подібне – опановувати цей фундаментальний програмний продукт потрібно нескінченно довго. До того ж ви можете виявити та придумати деякі свої власні „прийоми”, секрети отримання якихось, потрібних вам результатів під час роботи. Тож просторів до їх опанування та освоєння ще безліч, але деякі основні нескладні функції та можливості були описані в даній роботі я вже знаю, й за допомогою цих знань, деяка частина з яких була отримана як раз під час роботи у програмі в нескінченних експериментах, або, як то кажуть в таких випадках в народі – методом наукового тику, я зробив декілька цікавих як творчих, так і просто робіт по реставрації зображень.
Отриманні навички та знання дають мені можливість здійснювати деякі мої творчі задумки, можливість, не звертаючись у фотоательє реставрувати зображення, зробити якийсь колаж, можливість власного творчого оформлення наприклад тих же сайтів, написанням яких я теж цікавлюсь та презентацій.
Таким чином – Photoshop, не рахуючи його нескінченних можливостей для дизайнерів за професією, не обов’язково і не тільки чисто професійний продукт, яким його вважають деякі люди, що зовсім не потрібний звичайному користувачеві. Photoshop, при вмінні в ньому працювати, може стати для звичайного домашнього користувача дуже добрим помічником.
1. Adobe Photoshop 7.0. Официальный учебный курсю. Триумф, 2003.
2. Блатнер Д., Фрезер Б. Adobe Photoshop 7. Искусство допечатной подготовки Издательство: ДиаСофт, 2003.
3. Дик Мак-Клэланд (Deke McKleland) Photoshop 7. Библия Пользователя (Photoshop 7 Bible) - К.: Компьютерное издательство „Диалектика", 2004 – 923 с.
4. Дик Мак-Клелланд, Барбара Обермайер. Photoshop 7 для «чайников» - Диалектика, 2002.
5. Барри Хейнз, Уэнди Крамплер (Berry Heinz, Wendy Crumpler) Художевеные приемы работы в Photoshop – Willey Publishing, Inc,; К: Компьютерное издательство „Диалектика", 2004 – 456 с.
6. Кэтрин Айсманн. Ретуширование и обработка изображений в Photoshop Издательство: Вильямс, 2003.
7. Маргулис Д. Photoshop 6 для профессионалов: классическое руководство по цветокоррекциию 0 РТВ-Медиа, 2001.
8. Скот К. Справочник по обработке цифровых фотографий в Photoshop –, Willey Publishing, Inc.; К.: Компьютерное издательство „Диалектика", 2004 – 340 с.
9. Скотт Келби. Хитрости и секреты работы в Photoshop 7. Издательство: Вильямс, 2003 .
10. Тайц А.М., Тайц А.А. Adobe Photoshop 5.5. – СПб: БХВ, Санкт Петербург 1999 – 544 с.: ил.
11. Тайц А. М. Каталог Photoshop Lag – Ins. – СПб.: БХВ, Санкт Петербург 1998. – 430 с.