Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Управление проектами информации / информатизации \ 1918. Лабораторна робота №4, Використання базового плану для аналізу проекту

Лабораторна робота №4, Використання базового плану для аналізу проекту

« Назад

Код роботи: 1918

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Управління проектами інформації

Тема: №4, Використання базового плану для аналізу проекту

Кількість сторінок: 1

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 200 грн (за програму)

Теоретичні відомості

Загальні рекомендації. При підготовці плану дотримуємося наступних рекомендацій:

1. Не використовуємо сумарні завдання для декомпозиції. Всі завдання поміщаємо в один лінійний список. Спочатку це може здатися незручним, але зате позбавляє від багатьох проблем у майбутньому. Для управління структурою завдань використовуємо настроювані поля.

2. термін кожного завдання не повинен перевищувати двох тижнів. Якщо термін виконання завдання перевищує тиждень – це вже привід замислитися про його декомпозиції. Я дотримувався дуже простої методики оцінки: примітивне завдання – 2 дні, середньої складності – 1 тиждень, складне завдання – 2 тижні. Такий підхід дає можливість підготувати оцінний план досить швидко. З одного боку, отримана оцінка не буде точною, але з іншого боку – а яка з них точна? З досвіду практичного застосування можу сказати, що на великих проектах похибки оцінок окремих завдань зазвичай нівелюються, а на малих часто можна (і потрібно!) використовувати і більш точні оцінки.

3. Всіма силами уникаємо завдань, у яких декілька виконавців. Для кожної задачі повинен бути призначений тільки один виконавець. Двох виконавців має сенс призначати тільки якщо вони дійсно працюють удвох (наприклад, ви практикуєте парне програмування). В інших випадках краще декомпозувати завдання.

4. При призначенні виконавців керуємося їх професією і кваліфікацією, поки не турбуючись про рівномірності завантаження.

5. Використовуємо сумарні завдання для поділу завдань на етапи. Ставимо залежності між етапами, щоб вони йшли послідовно. Поділ на етапи поки досить приблизний.

Хід роботи

1. Додати до таблиці Інструменти Діаграми Ганта поле общий временной резерв.

2. Встановити відображення часового резерву на діаграмі Ганта.

3. Встановити пріоритет планових нарад найвищий.

4. Остання нарада повинна відбутись до завершення проекту.

5. Виявилось, що 2 по порядку планова нарада не буде проводитись. Необхідно внести відповідні зміни у проект (задача неактивна).

6. Пріоритет звітів встановити на рівні 200.

7. Зберегти базовий план.

8. Додати сумарні задачі верхнього рівня на часову шкалу.

9. Згідно моделі СОСОМО, яка розроблена для каскадної моделі життєвого циклу, передбачає певне (зазвичай) співвідношення трудовитрат між основними фазами: розробка проекту (30%), кодування (30%), інтеграція та тестування (40%).

a. Відповідно потрібно внести зміни до проекту для задоволення даних вимог ±5% не порушуючи загальної тривалості проекту.

b. Згідно пункту 2 теоретичної довідки. Тривалість задачі не повинна перевищувати 2 тижні. В іншому необхідно поділити задачі на підзадачі.