Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Электронный документооборот \ 1246. Лекція Корпоративна система управління даними Lotus Domino-Notes

Лекція Корпоративна система управління даними Lotus Domino-Notes

« Назад

Код роботи: 1246

Вид роботи: Лекція

Предмет: Електронний документообіг

Тема: Корпоративна система управління даними Lotus Domino-Notes

Кількість сторінок: 5

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: безкоштовно

1. Місце Lotus Domino/Notes на ринку

2. Мультисерверна топологія

3. Функціональні особливості

1. Місце Lotus Domino/Notes на ринку

Програмний продукт Lotus Notes компанії Lotus Development Corporation з'явився в 1989 році і досить швидко здобув популярність у світі:

Б1246, 1

На сьогодні майже половина (47%) європейського ринку інтегрованих систем для спільної роботи належала Lotus:

Б1246, 2

  

2. Мультисерверна топологія

В мультисерверній топологія, що отримала назву hub and spoke (ступиця і спиця). ній використовуються два типи серверів Domino: сервери hub і сервери spoke.

Б1246, 3

Сервер hub містить всі бази даних, які використовуються серверами spoke. Для синхронізації серверів hub і spoke використовується механізм реплікації. Реплікація може ініціюватися сервером hub або серверами spoke і здійснюватись в результаті їх взаємодії; взаємодія між собою серверів spoke є неможливою. 

3. Функціональні особливості

Механізм реплікацій автоматично підтримує бази даних Lotus Notes в актуальному стані, проводячи реплікації за встановленим розкладом з максимальною надійністю.

Для захисту від незаконного доступу до інформації в Lotus Notes передбачена потужна система захисту, що ґрунтується на використанні одного з найефективніших методів шифрування – RSA.

Потужну систему захисту, вбудовану в Notes і Domino, можна поширити на Web шляхом реєстрації клієнтів Web на сервері Domino. Це значне удосконалення, оскільки Internet не завжди забезпечує достатній рівень безпеки.

За допомогою Domino Lotus створила істотно нову технологію – сервер додатків для Web. Ця технологія досить просто підтримується і може розглядатися як зручний засіб для розширення діяльності підприємства з урахуванням можливостей Internet.

Lotus Notes є також зручним середовищем розробки на мовах програмування Lotus/ Java Script. На базі Lotus Notes сформувався цілий напрям програмування. В зв’язку з цим стала доступна велика кількість програмних продуктів сторонніх виробників. Одним з таких продуктів є система електронного документообігу «БОСС-Референт».