Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Современные интернет-технологии \ 1237. Індивідуально-консультаційна робота Створення сайту – Салон краси

Індивідуально-консультаційна робота Створення сайту – Салон краси

« Назад

Код роботи: 1237

Вид роботи: Індивідуально-консультаційна робота

Предмет: Сучасні інтернет-технології

Тема: Створення сайту – Салон краси

Кількість сторінок: 15

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

Вступ

1. Пошукові системи

2. Мета і завдання створення сайту

3. Практична реалізація створення сайту

Висновок

Список літератури

Електронна комерція з кожним днем набуває все більшого поширення, адже розвиваються ІТ технології і клієнту значно простіше і дешевше отримати товар чи послугу не виходячи з дому.

Перевагами сайтів візиток є те, що він може працювати цілодобово і клієнт може знайти потрібну інформацію, яка його цікавить в будь-який час.

Замовити сайт в Україні досить просто, але його створення вимагає чіткої структуризації всіх товарів або послуг, створення зручних розділів і каталогів товарів.

З переваг подібних сайтів можна відзначити: постійну доступність для клієнтів і простоту отримання інформації, а також можливість перегляду всіх товарів або послуг. Помітно, що можливість користування послугами інтернет-сайтів в Україні є досить важливою. Усе – від косметики до техніки може бути Вашим, якщо ви хочете зекономити та спокійно обрати те, що Вам підходить. Найголовніше у сучасному суспільстві – мобільно та зручно використати свій час, тож не проґавте можливості зробити це з легкістю.

Мережа Інтернет у наш час інформаційних технологій - це не тільки можливість отримати необхідну інформацію, знайти співрозмовника, але і, звичайно, можливість зручно здійснювати покупки в інтернет магазинах, отримувати необхідну інформацію в будь-який час доби, записуватись на прийом, консультацію, косметичні процедури.. Популярність сайтів-візиток постійно зростає, що пояснюється не тільки приємною можливістю переглянути інформацію про структуру, не виходячи з дому чи офісу, але й можливістю забронювати час проведення косметичної процедури, дізнатись цінову політику та варіанти обслуговування.

Сайт надає інформацію 24 години на добу без перерв і вихідних, що є ще однією перевагою перед звичайними салонами, в які Ви іноді не встигаєте до їх закриття.

Оформити замовлення в салоні краси на сайті можна в будь-який зручний час, при цьому не потрібно буде їхати в салон і Вас ніхто не буде вмовляти замовити ту чи іншу процедуру. Ваш вибір буде абсолютно незалежним, при цьому Ви заощадите час і гроші на поїздки.

1. Сальникова Л. В. Советует юрист. – Ростов н/Д: Феникс, 2006. – 221 с.

2. Успенский И. Энциклопедия интернет-бизнеса. – СПб.: Питер, 2001. – 432 с.

3. Шалева О. І. Електронна комерція. Навч. посіб. – К.: Центр навчальної літератури, 2011. – 216 с.

4. Царев В. В., Катарович А. А. Электронная коммерция. – СПб.: Питер, 2002. – 342 с.

5. www.E-commerce.com.ua – питання інтернет бізнесу і технології електронної комерції.

6. www.google.com.ua – пошукова система google.