Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по гуманитарным дисциплинам \ Политология \ 6123. Реферат Проаналізувати причини приходу до влади німецького фашизму. Чи є можливим прихід фашизму до влади на сучасному етапі розвитку людства?

Реферат Проаналізувати причини приходу до влади німецького фашизму. Чи є можливим прихід фашизму до влади на сучасному етапі розвитку людства?

« Назад

Код роботи: 6123

Вид роботи: Реферат

Предмет: Політологія

Тема: Проаналізувати причини приходу до влади німецького фашизму. Чи є можливим прихід фашизму до влади на сучасному етапі розвитку людства?

Кількість сторінок: 9

Дата виконання: 2019

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

Вступ

1. Причини приходу до влади німецького фашизму

2. Чи є можливим прихід фашизму до влади на сучасному етапі розвитку людства?

Висновки

Список використаної літератури

Прихід фашизму до влади в Німеччині, Італії та деяких інших країнах став фактором, що змінив долі світу і Європи. При вивченні фашизму жахає не тільки число жертв (загинуло близько 55 млн. осіб), кількість спалених сіл і розбомблених міст, не тільки панорами грандіозних битв і розмах, з яким у країнах осі було поставлено каторжну справу і систему концтаборів.

Вражає, з якою легкістю фашизм прийшов до влади, з якою безвідповідальністю громадської думки політичні діячі місцевого та світового рівня потурали його поширенню. Причому профашистська істерія охопила не якісь слаборозвинені країни, а Німеччину, Італію, Іспанію, Японію – держави з багатовіковою культурною традицією та колосальним історичним досвідом.

Трагічний німецький досвід дає можливість висвітлити найбільш типові риси фашизму як системи. У внутрішньополітичному плані – це абсолютний антидемократизм, тоталітаризм і націоналізм у всіх найбільш крайніх формах. Тотальне придушення всіх демократичних сил і організацій.

Отже, однією із причин приходу фашизму до влади була низька політична освіченість населення.

1. Немишля Т. Хто був поплічником фашизму? / Немишля Т. // День. - 2008. - 11 жовт. - С. 8.

2. Можно ли назвать происходящее в Украине фашистским переворотом? // Режим доступу: http://www.krasnoetv.ru/node/21295?withThread=06.

3. Причины возникновения фашизма и условия захвата им государственной власти // Режим доступу: http://www.katyn-books.ru/library/istoriya-fashizma-v-zapadnoy-evrope2.html.

4. ФАШИЗМ. ч.2. Фашизм до прихода к власти и фашизм у власти // Режим доступу: https://work-way.com/fashizm-ch-2-fashizm-do-prixoda-k-vlasti-i-fashizm-u-vlasti/.