Распечатать страницу

Курсова робота Денний макіяж

« Назад

Код роботи: 5832

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Візажист

Тема: Денний макіяж

Кількість сторінок: 20

Дата виконання: 2019

Мова написання: українська

Ціна: 300 грн

Вступ

1. Організація робочого місця

1.1. Інструменти пристосування

1.2. Матеріали

2. Послідовність виконання послуги

3. Правила безпеки праці життєдіяльності

Висновок

Використана література

У перекладі з французької візажист – це "людина, яка працює з обличчям", "естетист", тобто фахівець з догляду за шкірою обличчя та нанесення макіяжу. Нанести на обличчя декоративну косметику здатна будь-яка жінка, але зробити це не просто красиво, а так, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги, підібрати оригінальний макіяж на всі випадки життя може лише хороший візажист.

Головне завдання візажиста – не лише створити певний образ, але й підкреслити переваги обличчя людини і приховати недоліки. Працюючи з обличчям, візажист повинен враховувати природні дані клієнта, знати, що потрібно підкреслити за допомогою макіяжу, а що приховати. Фахівець повинен знати, які кольори і текстури підходять даному типу зовнішності.

Зовнішність візажиста повинна бути оригінальною, або красивою. По-друге, потрібно володіти витонченістю манер, уміння розташовувати до себе співрозмовника – це 50% успіху. Звертають увагу і на манеру розмовляти. Через півгодини бесіди легко зрозуміти, ерудована людина, багато він читає, розбирається в моді. Якщо людина не товариська, не вміє розташовувати до себе, вона ніколи не стане відомим візажистом. Тому іноді необхідно враховувати такі тонкощі, бо в цій професії це дуже важливо.

Жінка завжди хоче показати себе на висоті. Все, що не дала природа, завжди можна виправити за допомогою макіяжу.

У всі часи жінки шукали шлях до досконалості. Починаючи з часів Клеопатри, багато чого змінилося, додалося, ускладнилося. Загалом, ідеальний образ жінки удосконалився і придбав незвичайної вишуканості.

Прикрасити своє обличчя можна різними способами, але найбільш ефективним все-таки є макіяж, який вдало приховує всі недоліки і підкреслює природну красу.

Основою макіяжу вважається природність, адже саме в легкому і природному образі жінка завжди виглядає привабливою!

Грамотно створений денний макіяж підкреслює саме Вашу жіночність і чарівний образ.

Такий макіяж повинен показати, що обличчя жінки це еталон краси, а на таку жінку важко не глянути.

Основне правило денного макіяжу це правильне поєднання тонів.

Отже, у роботі нам необхідно розглянути техніку виконання денного макіяжу.

Макіяж - це важливий крок до створення свого образу, універсальна зброя для справжніх дам, можливість висловити глибокі емоції та проявити себе, але головне, макіяж це ціле мистецтво, осягнути яке бажає кожна жінка. Адже, саме макіяж допомагає бути нам впевненими в собі, привабливими та чарівними.

Макіяж залежить від пори року, часу доби (ранок, день, вечір), а головне - від свого призначення, вимагає повної гармонії зі всім зовнішнім виглядом, з одягом, аксесуарами, біжутерією, манікюром. Макіяж пов'язаний з модними художніми напрямами, - саме вони задають колірну гамму, форму брів, губ, очей. Сьогодні макіяж підкоряється трьом напрямам в моді: класичному, романтичному і авангардному.

Світ макіяжу крокує з світом моди. Щастя - в гармонії. І не залежно від того, який стиль зараз можна побачити на вулицях і подіумах, народжується головний стиль в макіяжі. Так що художникам-візажистам не приходиться скучати – вони постійно розробляють нові колекції.

Візажист зобов'язаний перший час особливо уважно відноситися до смаку клієнтки, намагаючись поволі його виховувати. Зневага думкою клієнтки - основна помилка початкуючих майстрів. Візажист повинен бути креативщиком, має працювати швидко, виразно, бути майстром своєї справи.

Завдяки косметиці навіть в малій кількості можна створити надзвичайні образи, справжню красу.

У цій роботі ми усвідомили наскільки важливо вміти правильно, гармонічно і доречно наносити засоби декоративної косметики, як за допомогою косметичних засобів можна замаскувати недоліки, підкреслити природну красу. За допомогою мистецтва макіяжу можна створити будь який образ, перенести людину до різної епохи та створити неповторний образ, можна також підкреслити характер людини, її емоції, її суть.

Наша модель є яскравою, цікавою, гармонійною, відповідає загальному задуму і індивідуальності. Відповідає сучасним напрямкам моди.

1. Васильчик М. В., Винокурова Л. Є., Тисленко М. П. Основи макіяжу. - 2011. - 237 с.

2. Ветров А. Парикмахер – стиліст. - К.: Фенікс, 2003. – 364 с.

3. Гутиря Л. Г. Сучасна перукарська справа. - Харків, 2010. - 231 с.

4. Козлова І. В. Перукарські послуги. - 2009. - 212 с.

5. Кулешкова О. Н. Технология и оборудование парикмахерских работ. – М.: Академия, 2002. – 170 с.

6. Луканова О. В., Федорова Л. В. Технология парикмахерских услуг. – Ростов-на-Дону: Март, 2002. – 309 с.

7. Ляпич А. Д. Парикмахерское мастерство. – К.: Будівельник, 2002. – 255 с.

8. Марьина Н. Все о парикмахерском искусстве. – Донецк: ПКФ "БАО", 2003. – 336 с.

9. Оболенська І. І. Історія перукарської справи. – К.: Грамота, 2005. – 258 с.

10. Одинокова И. Ю. Технология макияжа: Учебн. пособие для нач.проф. образования / И. Ю. Одинокова, Т. А. Черниченко. - М.: Издательский центр «Академия», 2012. - 211 с.

11. Орлов В. Ф. Перукарське мистецтво: Підруч. для учнів професійно-технічних навч. закладів. – К.: Грамота, 2005. – 351 с.

12. Основи макияжа: Иллюстрированное методическое пособие. - К.: 2009. - 112 с.

13. Панченко О. А. Візаж. - СПб.: Корона-принт, 2010. - 170 с.

14. Смирнова Л. В. Уроки парикмахерского искусства. – СПб.: Парителы, 2002. – 304 с.

15. Торбатюк Н. А. Основи перукарської справи. – К.: Грамота, 2005. – 354 с.

16. Ханников А. А. Парикмахер-стилист. – Ростов-на-Дону, 2001. – 337 с.