Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по гуманитарным дисциплинам \ Журналистика (Журналистская специальность) \ 3573. Індивідуальне завдання Емпіричне дослідження актуальних проблем внутрішньо переміщених жінок в процесі соціальної інтеграції методом глибинного інтерв’ю станом на 2016 рік

Індивідуальне завдання Емпіричне дослідження актуальних проблем внутрішньо переміщених жінок в процесі соціальної інтеграції методом глибинного інтерв’ю станом на 2016 рік

« Назад

Код роботи: 3573

Вид роботи: Індивідуальне завдання

Предмет: Журналістика

Тема: Емпіричне дослідження актуальних проблем внутрішньо переміщених жінок в процесі соціальної інтеграції методом глибинного інтерв’ю станом на 2016 рік

Кількість сторінок: 6

Дата виконання: 2016

Мова написання: українська

Ціна: 200 грн

Аналізуючи відповіді респондентів ми виявили, що ВП жінки почувають себе невпевнено та збентежено, відчувають певну дискримінацію в свою сторону. Їм важко почати нове життя, а особливо зайнятись підприємницькою діяльністю. Вони невпевнені у власних силах на новому місці проживання.

Інформацію про можливу допомогу від різноманітних громадських центрів, організацій дізнаються через «інформацію з вуст у вуста», мобільний зв’язок - друзів/знайомих, а також через соціальні мережі.

Перелік конкретних проблем досить широкий. Зокрема це необізнаність в інформаційних потребах, яка пропонується допомога: як, де та через кого можна одержати гуманітарну допомогу, таку як продукти харчування, предмети гігієни, медикаменти, ковдри, дитячий одяг, господарчі товари, брезент або матеріали для ремонту житлових чи громадських будівель, відповідно як її отримати.

Основним бар'єром соціальної інтеграції ВПО у нових місцях проживання залишається обмеженість їх можливостей працевлаштування.

Також найактуальнішою для ВПО залишається проблема житла.

Однією з головних проблем, яка заважає адаптації переселенців, є відсутність єдиної національної програми щодо внутрішньо переміщених осіб і органу, який би безпосередньо займався переселенцями.

Внутрішньо переміщені жінки хотіли б реалізувати свої можливості, якщо б їм пропонувався ряд можливостей і переваг, які дадуть їм змогу швидко й ефективно організувати чи відновити підприємницьку діяльність.