Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Менеджмент \ 6003. Звіт по виконаній роботі Прийняття управлінських рішень на підприємстві YetI

Звіт по виконаній роботі Прийняття управлінських рішень на підприємстві YetI

« Назад

Код роботи: 6003

Вид роботи: Звіт по виконаній роботі

Предмет: Менеджмент

Тема: Прийняття управлінських рішень на підприємстві YetI

Кількість сторінок: 28

Дата виконання: 2013

Мова написання: українська

Ціна: 250 грн

Головним чином на результати всіх компаній вплинуло те, що не був вибудуваний стратегічний план розвитку, який мав би врахувати цінову політику, рекламні інвестиції та потужності виробництва на весь період функціонування підприємства. Головним же чином всі рішення приймалися як результат того, що відбулося в попередніх кварталах.

Більшість компаній так і не звернули увагу на те, що кількість проданої ними продукції повністю залежала від того, які вони ставили ціни, відповідно до сезону, та вкладені в рекламу кошти.

Також потрібно звертати увагу і на те, що у багатьох підприємств на кінець кварталу залишалось багато продукції на складі, яка за рахунок витрат на складування забирала досить великі кошти. Цього можна було б уникнути, якщо правильно вирахувати кількість виробленої продукції у наступному кварталі та сезонність продукції.