Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Менеджмент \ 5906. Презентація Організація способів інформаційного забезпечення якості управління на підприємстві

Презентація Організація способів інформаційного забезпечення якості управління на підприємстві

« Назад

Код роботи: 5906

Вид роботи: Презентація

Предмет: Менеджмент

Тема: Організація способів інформаційного забезпечення якості управління на підприємстві

Кількість сторінок: 11

Дата виконання: 2018

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

Підвищення ЯКОСТІ використання інформаційних систем в управлінні підприємством досягається шляхом наскрізної побудови і сумісності інформаційних систем, що дозволяє усунути дублювання і забезпечити багаторазове використання інформації, установити визначені інтеграційні зв'язки, підвищити ступінь використання інформації.

Інформаційне забезпечення припускає: поширення інформації, тобто представлення користувачам інформації, необхідної для рішення управлінських, науково-виробничих і інших питань, що виникають у процесі діяльності; створення найбільш сприятливих умов для ефективного поширення інформації.

Зміст кожної конкретної інформації визначається потребами управлінських ланок і вироблюваних управлінських рішень.

До інформації пред'являються визначені вимоги:

а) стислість, чіткість формулювань, своєчасність надходження;

б) задоволення потреб конкретних керуючих;

в) точність і вірогідність, правильний добір початкових відомостей, оптимальність систематизації і безперервність збору й обробки зведень.

Для успіху підвищення якості системи управління підприємством украй важливі і людські передумови — здатність до навчання, культура групової праці, відкритість стосовно нововведень і т.п.