Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Банковское дело \ 4749. Звіт з практики Депозитна політики комерційного банку та механізм її реалізації на прикладі ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

Звіт з практики Депозитна політики комерційного банку та механізм її реалізації на прикладі ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

« Назад

Код роботи: 4749

Вид роботи: Звіт з практики

Предмет: Банківська справа

Тема: Депозитна політики комерційного банку та механізм її реалізації на прикладі ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

Кількість сторінок: 26

Дата виконання: 2015

Мова написання: українська

Ціна: 250 грн

ВСТУП

1. Аналіз нормативно-правових документів, що регулюють діяльність комерційного банку

2. Історія виникнення ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» та структура управління

3. Інструменти управління депозитною політикою

4. Напрями покращення діяльності комерційного банку в сучасних умовах

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

Депозитна політика являє собою комплекс заходів, спрямованих на мобілізацію банками грошових коштів юридичних і фізичних осіб у формі вкладів (депозитів) з метою їх подальшого взаємовигідного використання.

Депозитні ресурси банку є основною складовою ресурсної бази банку і забезпечують здійснення ним активних операцій і отримання прибутку. Досягнення мети отримання максимального прибутку залежить від обсягу та ціни залучення різноманітних видів депозитів від усіх категорій клієнтів. Тож управління формуванням ресурсів банку з депозитних джерел є важливою складовою управління діяльністю банку в цілому.

Депозитна політика передбачає використання різноманітних форм та методів залучення коштів з метою забезпечення стійкості та надійності депозитної бази для реалізації конкурентних позицій банку на фінансовому ринку, оскільки конкурентна боротьба за потенційні депозитні кошти розгортається не тільки серед банків, а й серед інших фінансових інститутів (страхових, інвестиційних компаній тощо).

Депозитна політика пов'язана з іншими видами банківської політики - кредитною, процентною, політикою на ринку цінних паперів та ін.

Метою роботи є виявлення сутності депозитної політики комерційного банку, визначення механізму її реалізації та ролі в забезпеченні стійкості комерційного банку.