Распечатать страницу

Семінар №3 - Інкотермс-2000

« Назад

Код роботи: 4719

Вид роботи: Семінар

Предмет: Бухгалтерський облік

Тема: №3, Інкотермс-2000

Кількість сторінок: 7

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 100 грн

1. Дати характеристику умовам «ІНКОТЕРМС» та шляхи їх використання бухгалтерією підприємства

2. Характеристика термінів Інкотермс-2000

3. Технологічна схема підготовки документів для оформлення імпортних вантажів підприємства України, що займається зовнішньоторговельною діяльністю

4. Технологічна схема підготовки документів для оформлення експортних вантажів фірмою-перевізником

5. Законодавчо-нормативна база України

6. Фінансово-господарські операції

Висновки

Умови Інкотермс у договорах міжнародної купівлі-продажу товарів – це ціла система норм і правил міжнародної торгівлі, що за своєю суттю є всесвітніми стандартами договірної діяльності. Однак велика кількість проблем, які можуть мати місце у відносинах продавця й покупця, цими правилами не регулюється і взагалі не розглядається. Наприклад: передача права власності на товар, наслідки порушення договірних умов, звільнення від відповідальності в конкретних ситуаціях і т. п.

Інкотермс не розглядає способів правового захисту. Умови Інкотермс мають юридичну чинність тільки тоді, коли сторони зазначили це в контракті. Також існує проблема, коли контрагенти угоди закладають у контракт умови, що мають суттєві відмінності від правил Інкотермс. Крім того, є можливість конкретизувати певні положення правил, тоді провідними умовами виступають умови контрагентів, а не умови міжнародних правил.

Для уникнення можливого ризику непорозуміння з контрагентом та контрольними державними службами доцільно більш детально визначити всі концептуальні положення введених у контракт умов поставки й визначити сторону контракту, відповідальну за їх здійснення.

Укладаючи контракт, особливо обравши умови, відмінні від міжнародних правил, слід визначити головне: коли та за яких умов переходять ризики відповідальності за товар від продавця до покупця. Подолання ризику цього виду можна здійснити шляхом уведення певних конкретних зауважень про можливе звільнення від відповідальності.