Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Банковское дело \ 4258. Реферат Управління проектною документацією в банку на прикладі АТ «Ощадбанк»

Реферат Управління проектною документацією в банку на прикладі АТ «Ощадбанк»

« Назад

Код роботи: 4258

Вид роботи: Реферат

Предмет: Банківська справа

Тема: Управління проектною документацією в банку на прикладі АТ «Ощадбанк»

Кількість сторінок: 18

Дата виконання: 2015

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

Вступ

1. Цілі банку

2. Політика банку

3. Управління проектною документацією в банку

Цілі, сформульовані керівництвом підприємства, визначають напрямки діяльності підприємства протягом його існування. Цілі не можна часто змінювати. Зазвичай вони змінюються тоді, коли організація приймає рішення про повну переорієнтації своєї діяльності.

Мета підприємства визначає керівник до початку господарської діяльності. Цілі можуть бути відкориговані в міру активізації діяльності підприємства, спрямованої на задоволення вимог ринку. Однак, як правило, вже сформульована мета не зазнає суттєвих змін. Припустимо, що мета підприємства, яке постачає комп'ютерну техніку, - надавати послуги всім країнам світу і зайняти лідируюче положення серед постачальників комп'ютерної техніки. Наведена формулювання мети передбачає досить широкий діапазон діяльності, що дозволяє забезпечувати збільшення обсягів виробництва персональних комп'ютерів і послуг, що надаються у цій галузі. У цьому випадку цілі підприємства в області збуту передбачають задоволення вимог певної категорії споживачів і вихід на світовий ринок, а цілі в області якості - конкурентоспроможність на світовому ринку. Для цього на підприємстві необхідно передбачити можливість прийняття внутрішніх стандартів, вимоги яких перевищують вимоги світових стандартів у цій галузі.

Мета в області якості є вершиною піраміди планування і встановлює завдання бізнесу, що визначаються вищим керівництвом, а також тактику і стратегію, що формуються керівництвом середньої ланки.

Політика підприємства - це лаконічно сформульовані напрямки й цілі, які визначаються керівництвом: спільна політика, політика в області якості, збуту, інвестицій і т. д.

Політика в області якості є офіційним документом організації, частиною загальної політики, основою функціонування всієї системи якості. Вона містить стратегічні цілі в сфері якості, сформульовані для досягнення цілей завдання підприємства та зобов'язання (особливо з боку керівництва). Політика в області якості повинна бути сформульована так, щоб зробити цілеспрямованої діяльність кожного співробітника. У ній повинні бути чітко визначені рівні стандартів якості роботи для даної фірми і розглянуті всі аспекти системи забезпечення якості. Формулювання політики в сфері якості має бути короткою і доступній для сприйняття.

Після затвердження політики вся діяльність підприємства спрямовується на її реалізацію.

Політика в області якості - основні напрямки та цілі організації в галузі якості, офіційно сформульовані вищим керівництвом. Політика в області якості є елементом загальної політики і затверджується вищим керівництвом.

Місія Ощадбанку полягає в тому, щоб допомагати клієнтам, партнерам і співробітникам, реалізувати максимальний потенціал свого життя і свого бізнесу. Ощадбанк буде прагнути робити це, надаючи якомога повний комплекс сучасних фінансових послуг у максимально доступній та зручній для клієнтів, партнерів, співробітників формі. Прагнення Ощадбанку– стати головним фінансовим партнером, фінансовим партнером номер один у всіх аспектах життя клієнтів, партнерів та співробітників.

Ощадбанк – універсальний Банк, який активно розвиває сучасні сервіс та послуги, підтримує соціально-економічний розвиток країни, є патріотичним та емоційно близьким кожному українцю.

Стратегічним планом діяльності АТ «Ощадбанк» – оновлену місію Банку визначено, як належність його до країни в цілому і водночас до кожного громадянина і кожної компанії у країні. «Мій Банк» - це символ того, що Ощадбанк завжди був поруч і допомагав своїм клієнтам в їхньому житті. Так було, є і буде. Все тече та змінюється, Банк розвивається разом із країною, але для клієнтів він завжди залишається «Моїм Банком».

Співробітники перетворити Ощадбанк на найкращий системоутворюючий Банк країни, стати головним Банком-партнером держави, громадян України і наших компаній.

Ощадбанк прагне:

- Допомагати в реалізації стратегічних економічних програм країни (наприклад, енергоефективність, розвиток мікро-, малого і середнього бізнесу, підвищення обороноздатності країни тощо);

- Допомагати клієнтам реалізувати свої цілі максимально просто, зручно і доступно з точки зору необхідних фінансових послуг;

- Забезпечувати акціонеру прийнятний рівень рентабельності з урахуванням покладених на Банк стратегічних завдань;

- Стати кращим, розвиваючим, справедливим і прозорим роботодавцем для своїх співробітників.