Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Международный бизнес \ 3638. Реферат Управлінська результативність у міжнародному бізнесі

Реферат Управлінська результативність у міжнародному бізнесі

« Назад

Код роботи: 3638

Вид роботи: Реферат

Предмет: Міжнародний бізнес

Тема: Управлінська результативність у міжнародному бізнесі

Кількість сторінок: 13

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

Вступ

1. Які принципи, процеси, інструменти та технології, наведені у кейсах, використовуються у відомій вам компанії? Доведіть на конкретних прикладах

2. Що з викладеного у кейсах не використовується у відомій вам компанії, однак ви вбачаєте доцільність запровадження цих практик? Чому?

3. Що з описаного у кейсах, на вашу думку, недоцільно реалізовувати у відомій вам компанії? Чому?

Висновки

Список використаних джерел

Для порівняння з компаніями, що були описані у опрацьованих мною кейсах, я обрала організацію Deloitte Touche Tohmatsu Limited. Deloitte надає професійні послуги у таких сферах, як аудит, консалтинг, корпоративні фінанси, управління ризиками; юридичні послуги, послуги у сфері оподаткування. Ця організація являє собою всесвітню мережу фірм, кожна з яких є окремою і незалежною юридичною особою.

Доходи глобальної мережі фірм Deloitte склали 36,8 млрд доларів США у 2016 фінансовому році. У 2016 фінансовому році доходи міжнародної мережі Deloitte збільшувалися в усіх географічних регіонах та за всіма напрямами діяльності. Чисельність персоналу зросла на 8,5%, що стало найсуттєвішим збільшенням за останні три роки. Протягом останнього фінансового року до компанії Deloitte приєдналися 72 000 нових фахівців, а загальна кількість персоналу в усьому світі сягнула 244 400 осіб.

Доходи компанії Deloitte в Україні у 2016 фінансовому році склали 13,7 мільйона доларів США, що на 6,6% менше, ніж минулого року. Водночас обсяг доходів у гривні склав 324,8 мільйона гривень, що на 31,4% вище, ніж у попередньому році. Лідером зростання стала консалтингова практика, яка протягом року збільшилась удвічі.

Наразі в українському офісі Deloitte багато зусиль докладається щодо запуску та підтримки трансформаційних процесів серед української бізнес-спільноти, вирішення соціально важливих завдань. Нестабільність української економіки, недосконалість системи нормативно-правових актів в Україні є значними викликами для фірми.

Наразі, порівняємо принципи, процеси, інструменти та технології, які застосовуються у Deloitte, з тими, які були застосовані Джоном Брауні та Джеком Уелчем.

Deloitte Touche Tohmatsu Limited – це успішна організація з вражаючими фінансовими результатами. Однак, і на сьогодні в ній залишилися важливі проблеми, що гальмують її подальший розвиток (наприклад, бюрократизація). Слід пам’ятати, що ці проблеми не є унікальними і специфічними лише для Deloitte. Тому для їх вирішення доцільно використовувати інструметни і методи, що виявили себе дієвими в інших організаціях.

Слід зазначити також і те, що всі проаналізовані компанії, кожна з яких досягла успіху, використовували велику кількість схожих заходів для забезпечення своїх лідерських позицій. Це означає, що, дійсно, можна сказати, що існують певні підходи (до управління якістю продукції та послуг, персоналом), використання яких виправдовує себе у більшості компаній.

1. Прес-реліз компанії Делойт [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www2.deloitte.com/ua/uk/pages/press-room/press-release/global-revenue-announcement.html;

2. Vision, values, and strategy. Distinguishing the Deloitte culture [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www2.deloitte.com/global/en/pages/about-deloitte/articles/vision-values-strategy.html;

3. Making an impact that matters: 2015 Global Report [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу:

https://www2.deloitte.com/us/en/pages/about-deloitte/topics/global-report-2015.html;

4. Deloitte Financials and News | 100 Best Companies to Work For [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://fortune.com/best-companies/deloitte-90/;

5. Social Impact Consulting: A catalytic force for impact and change [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www2.deloitte.com/us/en/pages/operations/solutions/about-social-impact-consulting-services.html.