Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по экономическим дисциплинам \ Инновационное развитие предприятия \ 1996. Семінар Передумови розвитку, нововведень та науково-технічного прогресу (функції, класифікації та поняття інноваційного процесу та діяльності)

Семінар Передумови розвитку, нововведень та науково-технічного прогресу (функції, класифікації та поняття інноваційного процесу та діяльності)

« Назад

Код роботи: 1996

Вид роботи: Семінар

Предмет: Інноваційний розвиток підприємства

Тема: Передумови розвитку, нововведень та науково-технічного прогресу (функції, класифікації та поняття інноваційного процесу та діяльності)

Кількість сторінок: 26

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 150 грн

1. Об'єктивні передумови розвитку, нововведень та науково-технічного прогресу

2. Сутність інновації та новації. Види оформлення новацій. Поняття винаходу та відкриття як основи інновацій. Відмінні ознаки винаходів та відкриттів від інновацій. Значення корисності при розробці інновацій

3. Теорія «довгих хвиль» М. Кондрат’єва. Характеристика технологічних укладів

4. Функції інновацій: відтворювальна, інвестиційна та стимулююча

5. Класифікація інновацій

6. Поняття інноваційного процесу та НДДКР як його основи. Характеристика стадій НДДКР. Позитивний вихід робіт на кожному етапі інноваційного процесу. Промислове виробництво нової продукції Модель інноваційного процесу

7. Поняття інноваційної діяльності. Суб'єкти та об'єкти інноваційної діяльності відповідно до закону України «Про інноваційну діяльність»