Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по естественным дисциплинам \ Гостиничное хозяйство \ 5314. Курсовий проект Створення зооготелю для тварин «Жив-був пес»

Курсовий проект Створення зооготелю для тварин «Жив-був пес»

« Назад

Код роботи: 5314

Вид роботи: Курсовий проект

Предмет: Готельна справа

Тема: Створення зооготелю для тварин «Жив-був пес»

Кількість сторінок: 46

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: 400 грн

Вступ

Практична вправа №1. Ідентифікація учасників проекту

Практична вправа №2. Визначення цілей проекту

Практична вправа №3. Визначення змісту проекту

Практична вправа №4. Оцінка строків проекту

Практична вправа №5. Оцінка ресурсів операцій

Практична вправа №6. Планування людських ресурсів

Практична вправа №7. Вартісна оцінка проекту

Практична вправа №8. Інвестиційна програма

Практична вправа №9. Оцінка ефективності проекту

Висновки

Список літератури

Домашні тварини грали і завжди будуть відігравати величезну роль в житті людини. Згідно зі статистичними дослідженнями, майже в кожній другій міській сім'ї є домашній вихованець. Тому у великих містах в результаті розвитку туризму в даний час набуває все більшої актуальності відкриття готелю для тварин.

Даний вид діяльності поєднується з останніми тенденціями по догляду за домашніми тваринами. З точки зору внутрішніх бізнес-процесів, зооготель мало чим відрізняється від звичайного, «людського»: тут теж є бронювання, заповнюваність номерного фонду, високий і низький сезони. Це дозволяє запозичувати маркетингові ходи «великого» готельного бізнесу. А також є своя специфіка, яка унеможливлює використання досвіду зооготелю в звичайному готельному бізнесі.

Даний проект розроблений для створення готелю для тварин «Жив-був пес», що функціонує цілий рік. Готель надає послуги з перетримці собак і котів під час того, як їх власники знаходяться у відпустці, відрядженні або занадто завантажені справами. Безпосередніми послугами, що надаються в готелі, є проживання, харчування, прогулянки з тваринами, але також за додаткову плату можливе проведення дресирування, стрижки, надання ветеринарних послуг.

Основною споживчою групою є власники кішок і собак, цільової сегмент - люди 26-56 років з рівнем доходу не менше 7000 грн.

Основні переваги нашого готелю для тварин в Києві:

- зручність і безпека проживання, а також регулярні вигули;

- окремість номера, що також дуже комфортно для вихованця;

- цілодобове спостереження кваліфікованих фахівців;

- індивідуальний підхід до кожної тварини;

- прийнятна ціна послуг готелю для тварин.

Основними завданнями проектування є:

- ідентифікація учасників процесу;

- визначення цілей проекту;

- визначення змісту проекту;

- визначення строків проекту;

- оцінка ресурсів операцій;

- планування людських ресурсів;

- вартісна оцінка проекту;

- розробка інвестиційної програми;

- оцінка ефективності проекту.

Маркетинговою стратегією є реалізація проекту, що передбачає створення готелю для тимчасового утримання домашніх тварин: собак і котів, а також надання допомоги безпритульним тваринам. Джерелами доходу зооготелю є кошти від утримання тварин; перевезення тварин; ветеринарні послуги; додаткові послуги (стрижка, триммінг, грумінг, вичісування і т.д.).

Цінова політика підприємства повинна забезпечити стабільний дохід для засновників і співробітників, забезпечити створення умов для формування широкого кола постійних відвідувачів, комфортні умови для тварин і їх власників, прозорі і справедливі ціни на послуги.

Сумарний обсяг фінансування проекту становить 204,9 тис. грн. Фінансування проекту передбачається здійснити за рахунок власних коштів (30%) і кредитних коштів (70%).

Період окупності проекту становить 2,2 років. Протягом перших трьох років обсяг чистого прибутку після сплати податків, складе 354,6 тис. грн.

Чиста приведена вартість проекту дорівнює 63,8 тис. грн.

Внутрішня норма прибутковості проекту становить 46,2%.

Прибутковість інвестицій - 1,31.

В цілому проект характеризується досить високим рівнем інвестиційної ефективності, має високе значення показників чистого приведеного доходу та внутрішньої норми прибутковості.

1. Закон України «Про ветеринарну медицину» [Електронний ресурс]: офіц. текст: станом на 01 січня 2016 р. № 2498-12 – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/.

2. Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» [Електронний ресурс]: офіц. текст: станом на 09 грудня 2015 р. № 3447-4 – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/.

3. ДБН В.2.2-20:2008 «Будинки і споруди. Готелі» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.premier-hs.com.ua/uk/content/dbn-v22-20-2008-budinki-i-sporudi-gotieli.

4. Ветеринарно-санітарні вимоги до утримання тварин у притулках [Електронний ресурс]: офіц. текст: станом на 15 жовтня 2010 р. № 438 – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1015-10.

5. Про ліцензування видів господарської діяльності [Електронний ресурс]: закон України: [офіц. текст: станом на 01 січня 2016 р.: № 222-VІІІ від 2 березня 2015 року, із змінами, внесеними згідно із Законом № 867-VIII від 8 грудня 2015 року]. – Режим доступу: http: //zakon.rada.gov.ua.

6. Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з ветеринарної практики [Електронний ресурс]: Постанова Кабінету Міністрів України: [№ 896 від 4 листопада 2015 року]. – Режим доступу: http: //zakon.rada.gov.ua.

7. Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України [Електронний ресурс]: Постанова Кабінету Міністрів України: [офіц. текст: станом на 29 січня 2016 р.:№ 609 від 5 серпня 2015 року]. – Режим доступу: http: //zakon.rada.gov.ua.

8. Ноздріна Л. В. Управління проектами [Текст]: підручник / Л. В. Ноздріна, В. І. Ящук, О. І. Полотай. За заг. ред. Л. В. Ноздріної. — К.: Центр учбової літератури, 2010. – 432 с.

9. Ньютон, Р. Управление проектами от А до Я [Электронный ресурс] / Ричард Ньютон; Пер. с англ. – 6-е изд. – М.: АЛЬПИНА ПАБЛИШЕР, 2014. – 180 с. – Режим доступа: https://vk.com/doc185822662_326794.