Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по естественным дисциплинам \ Туристическое обслуживание (Туризм) \ 5296. Курсова робота Туристичний ринок та сучасний стан туризму на Мадагаскарі

Курсова робота Туристичний ринок та сучасний стан туризму на Мадагаскарі

« Назад

Код роботи: 5296

Вид роботи: Курсова робота

Предмет: Туристичне обслуговування (Туризм)

Тема: Туристичний ринок та сучасний стан туризму на Мадагаскарі

Кількість сторінок: 48

Дата виконання: 2018

Мова написання: українська

Ціна: 450 грн

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ

1.1. Особливості стану розвитку туристичної галузі: сучасний стан і перспективи розвитку

1.2. Туризм як суспільне явище та об'єкт географічного дослідження

1.3. Ринок туристичних послуг та його територіальна організація

1.4. Індустрія туризму - основа розвитку національного ринку туристичних

РОЗДІЛ 2. СУЧАСНИЙ СТАН РОЗВИТКУ ІНДУСТРІЇ ТУРИЗМУ

2.1. Походження і географія острова Мадагаскар

2.1.1. Де знаходиться Мадагаскар на карті світу

2.2. Основні етапи розвитку мадагасарського туризму

2.3. Туристичне районування країни

2.4. Клімат і погода

2.5. Тварини Мадагаскару

РОЗДІЛ 3. ОЦІНКА ТУРИСТИЧНОГО РИНКУ КРАЇНИ

3.1. Місце крайни на ринку туристичних послуг (надходження від туризму у валюті, витрати туристів у валюти)

3.2. Вїзні туристичні потоки

3.3. Виїзні туристичні потоки

3.4. Аналіз туристичної інфраструктури

3.4.1. Транспорт та комунікації

3.4.2. Громадський транспорт

3.4.3. Авіаційний транспорт

3.4.4. Залізничний транспорт

3.4.5. Курорти та готельне господарство

3.4.6. Медицина та страховка

3.4.7. Харчування та ресторанний бізнес

3.5. Свот-аналіз туристичної дестинації країни

3.6. Тури за тематикою

ВИСНОВОК

Список літератури

Мадагаскар - це острів, який розташований на півдні Африці. Це жаркий клімат, екзотичні тварини і велика наявність зеленої рослинності.

Тропічний клімат острова є великою принадою для туристів. Літня температура на Мадагаскарі коливається на позначці +30 градусів. Сніжної зими тут ніколи не буває. І все тому, що зимова температура не знижується відносно відмітки +15 градусів. Такі «зими» бувають справжнім порятунком для втомлених від холоду європейців.

На острові типова тропічна рослинність, яка для туристів є справжньою екзотикою. Особливий інтерес викликають мангрові дерева, які ростуть тут уздовж узбережжя.

До речі, про узбережжі. Острів омивається водами Індійського океану, купання в якому одне суцільне задоволення. Засмага тут виходить дуже гарна, кольору молочного шоколаду.

Близько 160 мільйонів років тому острів Мадагаскар відколовся від Африканського континенту, як наслідок тут з'явилися деякі види диких тварин, що збереглися і понині, яких не зустрінеш більше ні в одному куточку планети. Наприклад, така тварина як гігантська черепаха мешкає тільки на Мадагаскарі. Крім гігантських черепах, на острові можна зустріти справжніх лемурів, лангустів, диких кішок. Більше 90% диких тварин світу зустрічаються саме тут (наприклад манірні лемури). Туризм на Мадагаскарі є не надто розвиненим, а отже поки можна насолодитися незайманими лісами та порожніми пляжами.

Найкращим місцем для зустрічі із бешкетливими приматами є парк The Andasibe-Mantadia National Park, розташований у 4-ох годинах їзди від столиці Антананаріву.

Якщо з першого погляду здається, що на острові ніхто не працює, і всі відпочивають, насолоджуючись сонцем, морем і чудовим кліматом, то це далеко не так. Тут дуже розвинене товарне виробництво, на острові обробляють товарні культури - каву, ваніль, гвоздику, перець, цукровий очерет, тютюн. До того ж тут варять пиво, цукор і роблять смачні м'ясні консерви. Можна не тільки спробувати місцеву продукцію на екскурсіях, а й прикупити з собою вподобані продукти в якості сувенірів.

Ще однією «приманкою» для туристів є місцеві природні пам'ятки, які дуже різноманітні. На Мадагаскарі є багаті родовища дорогоцінних і напівдорогоцінних каменів. Любителі красивих каменів залишаться дуже задоволеними широким вибором асортименту і зможуть придбати на пам'ять чарівні прикраси.

Одні туристи люблять природні дорогоцінності, а інші - природню красу. Острів Мадагаскар порадує таку категорію туристів своїми чарівними озерами, вражаючими водоспадами, дивовижними гейзерами. Озера на острові утворилися в кратерах вимерлих вулканів.

Мадагаскар дуже цікавий для відвідування туристами. Тут можна відкрити для себе масу всього нового. Кращими спогадами про поїздку стануть фотографії, які на тлі місцевої природи виходять яскравим, барвистими і незвичайними.

Мадагаскар - невеликий «континент», розташований в 400 кілометрах від Африки, - є одним із найбільших островів на планеті.

У 1500 році португальський мореплавець Дієгу Діаш зі своєю флотилією прямував до Індії, в результаті шторму вони збилися з курсу. Так було відкрито унікальний тропічний острів в Індійському океані. Острів Мадагаскар - справжня екзотика, дика природа з океаном, горами, джунглями. На острові можна побачити неповторні гейзери, чимало водоспадів, красиві озера, утворені в кратерах згаслих вулканів.

Природа острова Мадагаскар унікальна. Тільки тут розташоване царство лемурів, яке налічує кілька десятків видів. Лемури є символом острова і національним надбанням. Прабатьки мавп - лемури - довірливі, соромливі і миролюбні. У результаті нічного способу життя їхні очі стали дуже великими. Розміри лемурів коливаються - від мишачого лемура до гігантського мегалодапіса, який досягає розмірів з горилу.

Найпопулярніший представник лемурів - котячий лемур ката. У них смугастий чорно-білий хвіст, і розміром вони з домашню кішку. Ката живуть у зграях, в яких верховенство належить самкам. Безперечний факт, що матріархат на Мадагаскарі поширюється і на мешканців острова.

Острів Мадагаскар по праву можна вважати цілим континентом, тому що тут мешкають рідкісні види рослин і тварин. Острів розташований у тропічній зоні. Тут ростуть тисячі різноманітних видів орхідей, сім видів баобабів.

Фауна до 80% є неповторною, багато видів тварин не зустрічаються більше ніде на планеті. До них належать найбільші метелики у світі, різні хамелеони і зелені мавпи. У національному парку поблизу міста Амбалавао можна захоплюватися соковитими долинами і високими гірськими вершинами.

1. Анализ состояния туристической инфраструктуры [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://studbooks.net/645189/turizm/analiz_sostoyaniya_turisticheskoy_infrastruktury.

2. Где находится Мадагаскар? [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://fb.ru/article/232976/gde-nahoditsya-madagaskar-respublika-madagaskar-istoriya-dostoprimechatelnosti-interesnyie-faktyi/ Республика Мадагаскар: история, достопримечательности, интересные факты.

3. Здравоохранение Мадагаскара [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://www.best-country.org/africa/madagascar/medicine/.

4. Немного о вьездном туризме [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://www.arks-org.ru/vidy-turizma/nemnogo-o-vyezdnom-turizme.

5. Острів Мадагаскар [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // https://www.ronl.ru/referaty/geografiya/379576/.

6. Проблемы острова мадагаскар? [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // https://otvet.mail.ru/question/73199221/.

7. Ресторанный бизнес [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://studbooks.net/692078/turizm/restorannyy_biznes/.

8. Структура в’їзного турпотоку [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://www.studfiles.ru/preview/2299597/page:70/.

9. Транспорт Мадагаскара [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://tourweek.ru/transport/countries/madagascar/.

10. Туризм и география - два способа лучше познать свой мир [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://www.geoguides.ru/guides-290-1.html.

11. Туристический бизнес на Мадагаскаре [Електронний ресурс]. – Режим доступу: // http://studbooks.net/692077/turizm/klassifikatsiya_gostinits/.