Распечатать страницу

Доповідь Магічна сила думки

« Назад

Код роботи: 2791

Вид роботи: Доповідь

Предмет: Вікова психологія

Тема: Магічна сила думки

Кількість сторінок: 7

Дата виконання: 2017

Мова написання: українська

Ціна: безкоштовно

Де виникає думка?

Гіпноз та навіювання

Думка запрограмовує життя людини

Результати опитування серед 110 людей

Де виникає думка?

Є багато припущень щодо зародження людських міркувань. Одні вважають, що думка з’являється в тілі людини, насамперед в корі головного мозку. Ліва півкуля відповідає за аналітичне мислення, а права за інтуїцію, орієнтацію в просторі і здатність до творчості. Існують судження, що більшість розумових поривів надходять від підсвідомості – підкіркових структур, які беруть участь у поведінкових реакціях. До них відносять зорові горби, гіпоталамус, лімбічну систему, чотирьохгорбкову пластинку,  бліду кулю, базальні ганглії, ретикулярну формацію та інші. Деякі екстрасенси звертають увагу на роль сонячного сплетіння, де міститься багато нервових закінчень.

Б2791, 1

Надходження енергетичних потоків із космосу також можливе, адже Всесвіт гігантський і на даний момент є багато недосліджених галактик. Звідси випливає питання про життя після смерті. Адже, якщо вся розумова діяльність зводиться до нервових імпульсів у мозку, то після загибелі людська особистість стирається навічно. Це міркування звучить депресивно.

Таблиця 1 - Аура людини. Енергетичні поля та їх значення

Б2791, Таблиця 1 - Аура людини, Енергетичні поля та їх значення

Кора головного мозку відіграє значну роль, можливо вона лише приймач незвіданих потоків із енергетичного поля? Більшість людей є матеріалістами, вони звикли бачити лише фізичний план речей. Якщо звернути увагу на оточуючий світ, побачити в усьому живому душу, то можна пізнати багато цікавого. Виходить, що оператор цього зв’язку Вищий розум? Теоретично він може забратися в мозок кожного із нас і знайти там потаємну інформацію.

Якщо довго про щось думати, мріяти, займатися матеріалізацією, то можливий результат – ця річ сама потрапить в твої руки, не обов’язково тим способом, який ти уявляєш. Позитивні думки з точки зору психології розвивають впевненість у своїх силах, що призводить до везіння й успіху в справах. Фізичне здоров’я, теплі відносини у сім’ї, наявність справжніх друзів сприяють формуванню позитивного мислення, людина поводить себе відкрито й щиро. Якщо її з дитинства ображали, батьки чи однолітки, то така особа може в дорослому житті виміщати злість на своєму оточенні.

Гіпноз та навіювання

Це особливі методики, які формують в людини такі уявлення й якості, які необхідні для конкретно поставленої мети. Спеціальними методами особі вселяють віру в себе і успіх. Маються на увазі не чаклуни зі зміями, а професійні психологи, які за допомогою спеціальних методик поступово і ретельно намагаються скоректувати поведінку певної людини. Швидше всього, тут спрацьовує на магічний талант гіпнотизера, а людська підсвідомість і те, що вона сама собі навіює. Віра творить чудеса, якщо вона сильна, то це значний плюс. Віра і мрія – ось дві запоруки майбутнього щастя.

Думка запрограмовує життя людини

Кожна комп’ютерна програма повинна мати свою абетку із символів, певну структуру, змінні, константи, функції, оператори присвоєння. Це своєрідна сітка, яка має безліч відгалужень. Якщо рухатися програмою, візьмемо для прикладу комп’ютерну гру, то можна побачити безліч поворотів. «Якщо» я візьму артефакт, «то» він допоможе мені здолати дракона. «Якщо» я відмовлюся, «то» втрачу половину балів і повернуся в початкову точку. Це приклад спрощеної моделі, що розроблена людиною, яка є примітивною істотою порівняно з Вищим розумом.

Подібну думку оригінально представлено у фільмі «Матриця». За день людина здійснює безліч дій, які приносять різні наслідки. Деякі екстрасенси вважають, що існує безліч реальностей, де внаслідок певних наборів вчинків формуються унікальні сторони однієї людини. На мою думку, ця теорія є найбільш приземленою і пояснює життєві явища. Говорять, що математика – цариця наук, з її допомогою можна прорахувати безліч ходів і її застосування є важливим практично в будь-якій сфері, навіть гуманітарній.

А як вважають сучасні люди, думка має велике значення для майбутнього? У вік високих технологій, більшість стверджує, що ми самі творимо долю. Це не дивно, адже з кожним роком все більше стирається душевність. Її витісняє світ матеріальних речей. Кожен надіється винятково на самого себе. Іноді так хочеться повірити в щось надприродне, якусь неосяжну сила, що допомагає в біді і дозволяє кожному плавити за течією. Міркування напряму залежать від темпераменту, активності людини, її виховання і життєвих цілей. Зазвичай, ті, хто все мають з народження, не прикладають особливих зусиль для досягнення омріяного. Також вік визначає цінності, адже чим старша людина, тим реальніше вона дивиться на речі. Проте, серед старшого покоління залишилося ще багато цінителів душі та моралі.

Результати опитування серед 110 людей

1. Вид діяльності:

- Навчаюся (школяр) – 11 осіб

- Навчаюся (студент) – 78 осіб

- Працюю – 15 осіб

- На даний момент не працюю – 6 осіб

2. Вік:

- До 16 років – 9 осіб

- 16-20 років – 59 осіб

- 20-25 років – 32 особи

- Більше як 25 років – 10 осіб

3. Стать

- Чоловіча – 42 особи

- Жіноча – 68 осіб

4. Як ти вважаєш, де в людини виникає думка?

- В головному мозку – 64 особи

- На рівні підсвідомості – 18 осіб

- В душі – 12 осіб

- В животі (черевне сплетіння нервів) – 2 особи

- Надходить з космосу – 14 осіб

5. Як ти вважаєш, людина сама творить долю чи її майбутнє наперед запрограмоване?

- Людина – творець своєї долі – 56 осіб

- 50 на 50 (щось змінити можна, а щось ні) – 43 особи

- Доля наперед визначена – 11 осіб

6. Як ти вважаєш, думка матеріальна (може здійснитися)?

- Так, кожна думка несе за собою певну подію – 33 особи

- Якщо на чомусь дуже сильно зациклюватися, то це може здійснитися, а звичайні думки ні на що не впливають – 41 особа

- Ні, думка нічого не значить – 6 осіб

- Залежно від того, яка це думка – 28 осіб