Розрахункова робота, Алгоритмізація обчислювальних процесів та їх реалізація в Парус 7.40
Код роботи: 969
Вид роботи: Розрахункова робота
Предмет: Інформаційні системи в діяльності підприємств
Тема: Алгоритмізація обчислювальних процесів та їх реалізація в Парус 7.40
Кількість сторінок: 48
Дата виконання: 2016
Мова написання: українська
Ціна: 400 грн
Вступ
Постановка завдання
Етапи виконання розрахункової роботи
Розділ 1. Теоретична частина
Нова сучасна платформа «jПарус»
Парус-Підприємство 7.40
Парус-Підприємство 8.хх
Парус-Бюджет 7.40
Парус-Бюджет 8.хх
Розділ 2. Алгоритмізація обчислювальних процесів MS Word
Назва компанії
Місія компанії
Фінансові цілі
Системні цілі
Стратегічні цілі
Дані на підприємстві
Місія компанії
Розділ 3. Реалізація обчислювальних алгоритмів та аналіз даних в «Парус 7.40»
Висновок
Список використаних джерел та літератури
При створенні відповідальних технологічних об'єктів однієї з найважливіших складових процесу їх проектування є комплексна автоматизація технічних засобів. Різна природа фізичних процесів, що протікають в об'єктах, складний характер взаємодії між ними і керуючими системами обумовлює труднощі алгоритмізації та програмування задач управління. Питання уніфікації апаратного забезпечення в даний час вирішуються досить успішно на основі мікропроцесорних і мікроконтролерних комплектів, програмованих логічних контролерів і промислових комп'ютерів. Однак при формуванні загальних підходів до створення алгоритмічного і програмного забезпечення виникають труднощі, пов'язані з необхідністю досягнення їх наочності, структурованості, спостережності і керованості. Ці труднощі посилюються тим, що при створенні різних систем управління зазвичай використовуються і різні технології алгоритмізації та програмування.
Спектр таких технологій широкий: від технологій на основі алгоритмічних мов високого рівня для промислових комп'ютерів до технологій на основі спеціалізованих мов для програмованих логічних контролерів (наприклад, функціональних і сходових схем). Очевидно, що алгоритмізація та програмування систем керування технічними засобами, повинні ґрунтуватися на єдиній методології, що дозволяє будувати, читати, перевіряти, верифікувати алгоритми і програми. До теперішнього часу алгоритми логічного (засновані на істинність і хибність) управління задаються Проектантом (Технологом) у словесній формі, і тому вони можуть бути суперечливими і неповними. Це вносить додаткові труднощі в процес алгоритмізації та програмування керуючих пристроїв, так як кожен учасник розробки розуміє в силу неоднозначності і словесного опису алгоритми логічного управління по-своєму. З цієї причини навіть самий "точний" словесний алгоритм може задовольняти кожного з учасників розробки окремо, але, в кінцевому рахунку, бути некоректним.
Ситуація посилюється при створенні систем управління, ядро яких являє собою систему взаємопов'язаних керуючих пристроїв. При цьому, з одного боку, сукупність таких пристроїв (внаслідок великої розмірності) стає погано осяжній, спостерігається і керованою, а з іншого - погано розуміється Замовником та Проектантом (Технологом). Це багато в чому визначається тим, що зазвичай автоматизація кожного комплексу технічних засобів виконується самостійним колективом Розробників і Програмістів, які використовують специфічну технологію алгоритмізації та програмування. В даний час в практиці проектування систем управління, найбільш часто вживаними мовами специфікацій алгоритмів логічного управління є мова функціональних схем та мовою блок-схем алгоритмів, званих звичайно схемами алгоритмів. Зазначені мови зручні, як правило, тільки для одних учасників розробки, але вкрай незручні для інших учасників. Так, наприклад, найбільш часто при узгодженні алгоритмів управління судновими засобами застосовується мову функціональних схем, який досить добре зрозумілий тільки Розробнику, так як така мова для послідовних алгоритмів, реалізованих схемами з зворотними зв'язками, описує їх структуру (статику), але не відображає в явному вигляді їх поведінку (динаміку).
Можна сказати, що Парус-Менеджмент і Маркетинг - CRM-система призначена для автоматизації роботи менеджерів з продажу та обслуговування клієнтів, а також співробітників відділів маркетингу.
Отже, в ході даної роботи, ми провели повну побудову підприємства за допомогою засобів Microsoft Word та Парус 7.40. В даній роботі ми максимально автоматизували всі послуги підприємства та його основні елементи. А також спроектували всі послуги, персонал та клієнтів із замовниками в одній БД в програмі Парус 7.40.
1. Автоматизация управления предприятием / В.В. Баронов и др. – М.Ж ИНФРА-М, 2000.
2. Терещенко Л.О, Гушко С.В., Шайкан А.В. Управлінські інформаційні системи: Підручник. – КНЕУ, 2008.
3. Информационные системы менеджмента: основные аналитические технологии в поддержке принятия решений / Учеб. пособие. – СПб: ДиаСофтЮП, 2000.
4. Балашов В.Г., Ириков В.А. Технологии повышения финансового результата предприятий и корпораций. М., 2002
5. Информационные технологи управления: Учеб. пособие. Для вузов / Под ред. проф. Г.А. Титаренко. - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2002.
6. Павленко Л.А. Корпоративні інформаційні системи: Навч. посіб. / Х.: ІНЖЕР, 2003
7. Маслов В.П. Інформаційні системи і технології в економіці: Навч. посіб. для студентів вищ. навч. закл. – К.: Слово, 2003.
8. Береза А.М. Основи створення інформаційних систем: Навч. посіб. – К.: КНЕУ, 2001
9. Гужва В.М. Інформаційні системи і технології на підприємствах: Навч. посіб. – К.: КНЕУ, 2001
10. Основи інформаційних систем: Навч. посіб. / В.Ф. Ситник, Т.А. Писаревська, Н.В. Єрьоміна. – К.: КНЕУ, 2001
11. Пономаренко В.С. Інформаційні системи і технології в економіці: Посіб. для студ. вищ. навч. закл. – К.: Академія, 2002
12. Андрейчиков А.В., Андрейчикова О.Н. Интеллектуальные информационные системы: Учебник. -0 М.: Финансы и статистика, 2004.
13. Вовчак І.С Інформаційні системи та комп’ютерні технології в менеджменті. Навчальний посібник. – Тернопіль: Карт-бланш, 2001.
14. Антоненко В. М., Рогушина Ю.В. Сучасні інформаційні системи і технології. Навчальний посібник. - К.: КСУ МГІ, 2005. – 131 с.
15. Гаврилова Т.А., Хорошевский В.Ф. Базы знаний интеллектуальных систем. - Спб.: Питер, 2001.
16. Інформаційні системи і технології маркетингу: Навчальний посібник. / Оксанич А. П., Петренко В. Р., Костенко О. П. — Харків: «Компанія СМІТ», 2005
17. Галузинський Г. П., Гордієнко І. В. Перспективні технологічні засоби оброблення інформації: Посібник для самостійного вивчення дисципліни — К.: КНЕУ, 2002.
18. Галактика. – http://www.galaktika.ru
19. Парус. – http://www.parus.com.ua