Распечатать страницу
Главная \ База готовых работ \ Готовые работы по компьютерным дисциплинам \ Технологии проектирования и администрирования баз данных и хранилищ данных \ 485. Лабораторна робота №7, Побудова запитів з використанням агрегатних функцій в умовах відбору

Лабораторна робота №7, Побудова запитів з використанням агрегатних функцій в умовах відбору. Використання HAVING у запитах. Використання підзапитів

« Назад

Код роботи: 485

Вид роботи: Лабораторна робота

Предмет: Технології проектування та адміністрування баз даних та сховищ даних

Тема: №7, Побудова запитів з використанням агрегатних функцій в умовах відбору. Використання HAVING у запитах. Використання підзапитів

Кількість сторінок: 6

Дата виконання: 2015

Мова написання: українська

Ціна: 300 грн

1. Створіть запит, який повертає перелік речовин з масою викиду вище середнього для підприємства з кодом 2001 за 2001 рік. Результат запиту має містити такі колонки: назва речовини, маса викиду.

2. Створіть запит, який повертає перелік підприємств (за 2001 рік), сумарна маса викиду по підприємству більше 1 тони.

3. Створіть запит, який повертає перелік підприємств (за 2001 рік), сумарна маса викиду по підприємству не перевищує 1 тони.

4. Створіть запит, який повертає перелік підприємств (за 2001 рік), сумарна плата за викиди по підприємству перевищує 100 грн.

5. Створіть запит, який повертає перелік підприємств (за 2001 рік), сумарна плата за викиди по підприємству не перевищує 100 грн.

6. Створіть запит, який повертає назву шкідливої речовини, яка викидалась всіма підприємствами в 2001 році. Вихідні поля: Назва речовини, Маса викиду, Плата за викид.

7. Створіть запит, який повертає назву шкідливої речовини, яка викидалась всіма підприємствами в 2001 році і плата за яку найбільша. Вихідні поля: Назва речовини, Маса викиду, Плата за викид.

8. Створіть запит, який повертає перелік підприємств (за 2001 рік), кожне з яких викидає не більше 5 речовин. Вихідні поля: Код підприємства, Назва підприємства, Сумарна маса викиду, Сумарна плата за викид.