Лекція Порядок роботи з підсистемою Обробка податкової звітності та платежів
Код роботи: 1198
Вид роботи: Лекція
Предмет: Автоматизація інформаційних систем
Тема: Порядок роботи з підсистемою Обробка податкової звітності та платежів
Кількість сторінок: 6
Дата виконання: 2016
Мова написання: українська
Ціна: безкоштовно
1. Початок роботи з підсистемою
2. Робота з підсистемою
1. Початок роботи з підсистемою
Підсистема „Обробка ПЗ та платежів” є однією з підсистем системи „Податковий блок”.
Для завантаження підсистеми необхідно для будь-якого браузера задати електронну адресу http://taxblock.sts.local/app/
Буде завантажено сторінку з формою для занесення параметрів для автентифікації користувача (рис. 1). Користувач повинен ввести свій логін та пароль, які йому були призначені, у відповідні поля “Ім’я користувача” та “Пароль”. Для підтвердження входу до системи „Податковий блок” необхідно натиснути кнопку “Вхід” або клавішу Еnter.
Рис. 1 – Вхід до системи Податковий блок
Після автентифікації користувача відкривається головна сторінка системи „Податковий блок” (рис. 2). На екранній формі розміщено інформацію про адміністративний район, робочу дату, користувача (логін, прізвище, ім’я, по-батькові), версію системи та меню вибору підсистем.
Рис. 2 - Головна сторінка системи Податковий блок
Якщо відповідно до прав доступу користувачу дозволено працювати з базами даних кількох органів ДПС, то виконується вибір необхідного адміністративного району. При натисканні на код адміністративного району відкривається екранна форма «Зміна адміністративного району», яка передбачає вибір регіону та району зі спливаючих переліків (рис. 3).
Рис. 3 - Зміна адміністративного району в системі Податковий блок
Після обрання з меню вибору підсистем на головній сторінці системи „Податковий блок” (рис. 2) підсистеми „Обробка ПЗ та платежів” виконується завантаження підсистеми з відстеженням відсотків виконання процесу завантаження.
У разі першого входу у підсистему може виникнути повідомлення про необхідність встановити компонент Microsoft Silverlight. Встановлення зазначеного компонента версії не нижче 5.0 на персональний комп’ютер (далі - ПК) повинен виконувати адміністратор системи „Податковий блок” (користувач ПК з правами адміністратора).
2. Робота з підсистемою
Після завантаження відкривається головна сторінка підсистеми „Обробка ПЗ та платежів” (рис. 4).
На екранній формі зліва розміщено головне меню підсистеми.
Увага! Для того щоб збільшити корисну площу вікон, що призначені для введення та/або перегляду інформації, що забезпечує в свою чергу збільшення елементів таких вікон, зокрема шрифту, необхідно використовувати кнопки , розміщені в правому верхньому куті екрану. При використанні верхньої кнопки закривається/відкривається меню вибору підсистем (рис. 2), а при використанні нижньої кнопки закривається/відкривається головне меню підсистеми (рис. 4).
Рис. 4 - Головна сторінка підсистеми Обробка ПЗ та платежів
Перелік пунктів/підпунктів головного меню підсистеми визначено ролями доступу об’єкту системи безпеки (будь-то користувач або група безпеки, або підрозділ) та дозволяє останньому виконувати певні функціональні операції, закріплені за наданою роллю, наприклад:
- Приймання податкової звітності;
- Ведення та перегляд довідників підсистеми;
- Формування реєстрів звітності;
- Перегляд та перевірку податкової звітності, тощо;
- Для активації режимів слід вибрати відповідний пункт головного меню підсистеми.
Увага! Для коректної роботи програмного забезпечення слід користуватися лише кнопками, які розміщено на екранних формах підсистеми. Не слід користуватися пунктами меню, кнопками та піктограмами браузера.