Распечатать страницу

Одесское педагогическое училище, ОПУ

« Назад

Вищий учбовий комунальний заклад "Одеське педагогічне училище" - вищий освітній заклад I-II рівнів кваліфікації.

Вищий-навчальний-комунальний-заклад-Одеське-педагогічне-училище, ОПУ

Загальна інформація про ОПУ

Зараз "Одеське педагогічне училище" - освітня установа, робота якої направлена на формування науково-теоретичного, гуманітарного, загальнокультурного становлення подальших учителів початкових класів і вихователів дошкільних установ.

Вищий учбовий комунальний заклад "Одеське педагогічне училище" формує спеціалістів за кваліфікацією "Педагогічна освіта" з сертифікаційним обсягом прийому:

- кваліфікація "Дошкільна освіта" (технічне) на основі базової загальної середньої освіти (з додатковими кваліфікаціями: "вихователь з правом навчання англійської мови", "вихователь логопедичних груп") і повної загальної середньої освіти - 100 чоловік;

- кваліфікація "Початкова освіта" (технічне) на базі основної загальної середньої освіти (з додатковими кваліфікаціями: "вчитель англійської мови початкової школи", "організатор позакласної діяльності в початковій школі") - 100 чоловік.

Всього навчається в ОПУ 651 студент (станом на 01.11. 2012 р.). Діють більше ніж 60 педагогічних співробітників, з них: 28 - фахівців вищої акредитації, 10 - педагогів-методистів, 1 - заслужений співробітник освіти України, 11 - відмінників освіти України, удостоєний медаллю А. С. Макаренко - 2 людини, нагородою "В. Сухомлинський "- 2 людини.

До проведення освітньої роботи приєднуються спеціалісти - доценти, кандидати наук ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, інших вищих освітніх установ III-IV рівнів кваліфікації, які формують високий рівень навчання молодших фахівців.

Вищий-навчальний-комунальний-заклад Одеське-педагогічне-училище

Матеріальна структура Одеського педагогічного училища

Заклад володіє розвиненою матеріальною структурою, стан якої надає змогу забезпеченню якості формування спеціалістів на рівні державних вимог. В закладі завжди комфортно, чисто, красиво. Сформовані сприятливі умови для навчання, здійснення дозвілля студентами, для праці педагогів.

Плідним здобутком педагогів є досягнення в діяльності з талановитою молоддю. Студенти закладу - учасники наукових семінарів, багаторазові конкурсанти та переможці Світового конкурсу з української мови ім. П. Яцика, регіональних олімпіад з української мови, зарубіжної літератури, англійської мови, математики поміж ВНЗ I-II рівнів кваліфікації Одеської області та Південного регіону України.

Традиційно в ОПУ відбуваються спартакіади з різноманітних видів спорту: волейболу, легкої атлетики, шашок, шахів, баскетболу. Кожного року найкращі спортсмени закладу стають переможцями турнірів і обласних конкурсів серед студентів ВНЗ I-II рівнів кваліфікації Одеської області.

Педагоги Одеського педагогічного училища приділяють значну увагу професійно-педагогічній орієнтації студентів, здійснюють учбові тренінги, відкриті заняття, майстер-класи, консультації для педагогів міста та області.

Вчителі педагогічного училища - активні учасники наукових семінарів, регіональних симпозіумів, педагогічних читань для вчителів шкіл, дитячих закладів, педагогічних училищ, які проводить ПНПУ ім. К. Д. Ушинського.

Педагоги-керівники практики спільно з педколективами шкіл № 119, 90, 43 та дошкільних установ № 29, 250, 307, 138, 231, 141 покращують модерний учбово-виховний процес з врахуванням специфіки кожної школи та дошкільної установи, їх типу і форми власності. Такий підхід дає можливість обміну здобутків педагогів і вихователів та педколективів міста та області.

На даний час з ОПУ товаришують 25 шкіл та дошкільних установ, на основі яких навчаються майбутні абітурієнти.

Вищий-навчальний-комунальний-заклад-Одеське-педагогічне-училище ОПУ

Організаційно-виховна діяльність в Одеському педагогічному училищі

Організаційно-виховна діяльність серед студентів направляється на такі головні орієнтири, як відповідальність педагога перед країною за долю українського суспільства, виокремлення української мови як державної, об’єднання розумового потенціалу і духовності педагога і людини, діє як структура життєдіяльності студентів, запроваджується в навчальній і позанавчальній праці. Виховний і культурно-освітній процеси, вільний час, організація фізкультурно-масової, оздоровчої діяльності поміж студентів кожного разу перебувають у центрі уваги адміністрації та органів студентського самоврядування.

ОПУ весь час підтримує плідні креативні зв'язки з театрами міста, Фондом грецької культури, Болгарським та Єврейським культурними організаціями, Спілкою письменників.

Вагомий виховний потенціал в Одеському педагогічному училищі мають такі форми діяльності, як посвята першокурсників у студенти, здійснення оглядів-конкурсів талановитих робіт студентів, конкурсів педмайстерності, свят Нового року та Різдва Христового, Дня Соборності України, Світового дня студентства та ін. В училищі запрошуються учені, представники творчих професій, вчителів, популярні письменники Одещини.

Кожного року студенти продовжують навчання за певними кваліфікаціями у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського, Одеському національному університеті імені В. І. Мечникова, інших вищих учбових установах.

Повагу, славу і шану закладу створюють його студенти, які на даний час працюють не лише в школах і дошкільних установах, але і в університетах журналістами, в газетах, провідними людьми відомих телепрограм України та за її кордонами.

З 1980 року в Одеському педагогічному училищі сформовано близько 7000 спеціалістів.

Педагогічне училище здійснює свою благородну місію - сприяє розкриттю студентів і педагогів, високопрофесійних, національно свідомих особистостей, спроможних незалежно думати і керуватися у своїй роботі засадами добра і справедливості.

Праця педколективу закладу зосереджена на становленні педагога і вихователя з модерним педагогічним розумом, з якісно новим рангом професійно-практичного формування з врахуванням вимог сьогоднішнього часу. Педколектив натхненний творити, віддавати свої сили, знання в ім'я вічної високоблагородної цілі - Справи Вчителя.

Одеське педагогічне училище здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Педагогічна освіта.

Вищий-навчальний-комунальний-заклад-Одеське-педагогічне-училище

Отже, якщо ти хочеш отримати якісні знання та провести студентські роки якнайкраще, завітай до Одеського педагогічного училища.

С уважением ИЦ "KURSOVIKS"!